Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Vialand Biletlerinde Yüzde 50 İndirim

Artık kredi kartınız ile eğlencelerinizde maximum seviyede. Yeni başlayan Maximum kampanyaları ile Vialand’da aldığınız biletlerin tamamında yüzde 50 indirim uygulanacak. Üstelik 100 TL’nin üzerinde ki harcamalarda da 2 taksit şansınız bulunuyor.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Vialand.com internet sitesi üzerinden alacağınız Vialand kampanyaları biletlerinin indirim kodu kullanarak yapacağınız en fazla 5 kişilik bilet harcamalarınıza ve ya direk olarak gişelerden yapacağınız bilet alımlarında Yüzde 50 indirim geçerli olacaktır. 5 kişinin üzerinde ki bilet harcamalarında ise sadece ilk 5’i için indirim geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için bilet alımı yapmadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekecektir. Kayıt için banka sistemine kayıtlı telefonlarınızın mesaj bölümüne VİALAND yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de yazarak 4402’ye göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra bilet alımı yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihler arasında önce kampanya mesajını, daha sonra da alışverişi yapmış olmanız gerekecektir. Mesajdan önce yapılan alışverişlerde herhangi bir indirim ya da taksit yapılmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece 18 yaşından küçük çocukların olduğu ailelerde geçerli olacaktır. Diğer durumlarda bu kampanyadan yararlanabilme şansınız bulunmayacak. Kampanyanın geçerli olabilmesi için onay mesajı ile gönderilen indirim kuponunun gişe görevlisine verilmesi ya da vialand.com’da “promosyon kodu” alanına girilmesi gerekmektedir.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerli Olacak?

Kampanyanın geçerli olması için İş Bankası özellikli Maximum kredi kartlarından alışveriş yapılmış olması, ya da İş Bankası Bankamatik kartlarından yapılmış olması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.