Kampanya Bulucu

Maximum Kart İle Tatilbudur’dan 75 TL Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Kart İle Tatilbudur’dan 75 TL Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk peşin ya da taksitli alışverişinizde, kampanyaya kampanya sayfası üzerinden ya da kısa mesaj yolu ile katılmanız ya da Ziraat Maximum kartını kullanarak alışveriş yapmanız halinde 50 TL değerinde Maxi Puan ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılmanız halinde 75 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olacaksınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Tatilbudur.com sitesi üzerinden 1 Mayıs ve  31 Mayıs 2017 tarihleri arasında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin üç farklı yoldan birini kullanması gerekmektedir. Bu yollardan ilki Maximum Mobil uygulamasını indirerek bu uygulama üzerinde yer alan Kampanyalar bölümüne gelip bu kampanya ile ilgili olan sayfaya geçiş yaparak “KATIL” butonuna tıklamak olacaktır.

İkinci yolu kullanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında alışveriş yaptıktan önce ya da sonra banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden TATILBUDUR yazdıktan sonra harcama yapılacak olan kredi kartına ait olan numaranın son altı hanesini yazdıktan sonra İş Bankası kartlarından birini kullanması halinde 4402’ye, Ziraat Maximum Kart’ını kullanması halinde 4757’ye kısa mesaj yollaması gerekmektedir. Göderilecek olan kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Üçüncü yol ise internet üzerinde yer  alan kampanya sayfasına giderek Kampanyaya Katılın butonuna tıklamak ve açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Gönder seçeneğine basmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak için İş Bankası bankamatik kartlarını, İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, Mercedes Card, İş’te Üniversiteli ve Maximiles kartlarını ve Ziraat Maximum kartlarını kullanabilirsiniz.

Kazandığım Maxi Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyanın sona ermesini ardından kazanmış olduğunuz Maxi Puan’lar 7 iş günü içerisinde kampanya kapsamında alışveriş yaptığınız karta yüklenir.

Kazandığım Maxi Puan’larımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kartınıza yüklenen kartları 19 Haziran 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Maxi Puan’lar 20 Haziran 2017 tarihinden itibaren kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınır Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecektir. Kampanyaya kısa mesaj yolunu ya da internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasını kullanarak katılan kişiler kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecek olup, kampanyaya Maximum mobil uygulaması üzerinden katılacak olan kişiler 75 TL değerinde Maxi Puan kazanabilme fırsatını yakalamış olacaktır.

Ayrıca Ziraat Maximum kartı kullanacak olan kişiler kampanyaya yalnızca kısa mesaj yolunu kullanarak katılabilecek ve en fazla 50 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılmak için kullanılacak olan yöntemleri alışveriş yaptıktan önce ya da sonra kullanabilirsiniz.

Uçak bileti alımları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik Kart kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmemiştir.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmeyecektir.

Maximum POS cihazı üzerinden yapılmayan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximiles’a yüklenmiş olan Maxi Puan’lar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans Maxi Mil kapatmak için kullanılamayacaktır. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde harcanmış olan Maxi Puan kadar ekstreye borç yazılacaktır.

Türkiye İş Bankası ve Tatilbudur.com önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısımı değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.