Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Tatil.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Kart ile Tatil.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Tatil.com sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 1.500 TL ve üzeri taksitli ya da peşin ilk alışverişinizde kampanyaya kısa mesaj ya da internet sitesi üzerinden katılmanız halinde 50 TL değerinde Maxi Puan ve Maximum Mobil üzerinden katılmanız halinde ise 75 TL değerinde Maxi Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 1 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Tatil.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil olabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde yapacakları alışverişlerden ister önce ister sonra kullanabilecekleri üç farklı yol bulunuyor. Bu yollar;

Kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri ilk yöntem  akıllı cep telefonları ya da tabletler için üretilmiş olan Maximum Mobil uygulamasını, bu cihazlarda yer alan uygulama marketleri üzerinden indirmek ve daha sonra uygulamaya giriş yapıp Kampanyalar bölümüne gelerek ilgili kampanya sayfasını açmak ve bu bölümde yer alan KATIL butonuna tıklamak olur. Dilerseniz bu uygulamayı Maximum resmi internet sitesi üzerinden de indirmeniz mümkün.

Bir diğer yöntem ile kampanyadan faydalanmak istiyorsanız kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden TATIL yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve kampanya kapsamında alışveriş yapmak üzere kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak İş Bankası kartı sahiplerinin 4402’ye, 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya dahil olmak üzere atılacak olan her bir mesaj kullanılmakta olan GSM operatörleri tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ilet ücretlendirilir. Geri dönüş kısa mesajları ise banka tarafından karşılanır.

Üçüncü yöntem ise Maximum resmi internet sitesinde yer alan ilgili kampanya sayfasına gelerek bu sayfada yer alan Katıl butonuna tıklamak ve daha sonra karşınıza gelecek olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Gönder seçeneğine tıklayarak yapılabilir. İkinci ve üçüncü yöntemleri kullanacak olan kişilerin kampanya kapsamında 50 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecek olup, Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katılacak olan kişiler 75 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puan’lar kampanyanın sona ermesinin ardından başlamak üzere 11 Eylül 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında harcama yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına bu kartın kullanıma açık olması halinde yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puan’ları 20 Eylül 2017 tarihine dek harcamanız gerekmekte olup bu tarihe dek bu kampanyadan kazanılmış olmasına rağmen harcanılmamış olan tüm Maxi Puan’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 21 Eylül 2017 tarihinden itibaren tamamen geri alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında İş Bankası Bankamatik kartları, Ziraat Maximum kartlar ve İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, Maximiles, Mercedes Card ve İş’te Üniversiteli kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek olup kampanyaya kısa mesaj ya da Maximum resmi internet sitesi üzerinden katılması halinde kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde ve kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılması halinde kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Kampanyaya Ziraat Maximum kartları ile katılacak olan kişiler yalnızca kısa mesaj yolu ile kampanyaya dahil olabilir ve bu yüzden kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde edebilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş bulunuyor.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmez, gerçekleştiyse iptal olur.

Kampanyaya yalnızca Maximum POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında kazanılmış ve Maximiles kartına yüklenmiş olan Maxi Puan’ların Maxi Mil’e dönüştürülmesi ve dolayısı ile Avans Maxi Mil kapatmak için kullanılması mümkün değildir.

 

Türkiye İş Bankası ve Tatil.com bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.