Maximum Kart ile Regal Bayilerinde 9 Taksit Fırsatı | Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Regal Bayilerinde 9 Taksit Fırsatı

Maximum Kart ile Regal Bayilerinde 9 Taksit Fırsatı

Satın alma konusunda sizi en fazla sıkıntıya sokacak sektörlerden biri beyaz eşya sektörüdür. Bu nedenle bu sektörde yapılan kredi kartı kampanyası eşyalarını yenilemek isteyenler ya da evlenecekler için özeldir. Şimdi Maximum kampanyaları ile beyaz eşyalarınızı 9 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Regal kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maxşmum kredi kartınız ile 2 ya da 4 taksitli alışveriş yapmış olduğunuzda, +5 taksit yapılacaktır. Bu kampanya ile yapmış olduğunuz alışverişleri vade farkı olmadan 9 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel olan tüm Maximum ve Maximiles kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Aidatsız kredi kartlar, Şirket kredi kartları, Maximum Fırsat işlemleri ya da Bankamatik ile yapılan alışverişler bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu beyaz eşya kampanyası için herhangi bir kampanyaya kayıt ya da SMS gönderimine gerek yok. Maximum üyesi Regal bayilerine giderek alışverişlerinizi Maximum özellikli POS cihazından çektirdiğinizde 2 ve 4 taksit yapmış olduğunuz zaman +5 taksit seçeneği karşınıza çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Regal bayilerinden alışveriş yaparak bu kampanyaya katılabilir. Kampanya tarihleri dışındaki alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya Regal bayilerinde ki tüm kategorilerde geçerlidir. Üstelik kampanya süresi boyunca kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunur. Kampanya için kayıt olmaya ya da SMS göndermeye gerek yok. Hem Maximum, hem de Regal bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ