Maximum Kart İle ozdilekteyim.com'da 20 TL MaxiPuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximum Kart İle ozdilekteyim.com’da 20 TL MaxiPuan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Kart İle ozdilekteyim.com’da 20 TL MaxiPuan!” kampanyası ile birlikte Maximum özelliğine sahip olan kredi kartı kullanılarak ozdilekteyim.com sitesi üzerinden Maximum özelliğine sahip olan POS cihazlarından kampanya tarihleri içinde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişlerinizde ek olarak 20 TL Maxi Puan kazanırsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Maximum Kart İle ozdilekteyim.com’da 20 TL MaxiPuan!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 19 Ocak 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri içinde kampanya koşullarına uyarak ozdilekteyim.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde “OZDILEKTEYIM” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılacak olan kart ait numaranın son altı hanesini bankanın sistemine kayıt edilmiş olan cep telefonu üzerinden kısa mesaj 4402 numarasına göndermesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası’nın Maximum özelliğine sahip olan kredi kartlarını kullanarak bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yukarıda yer alan kampanyaya katılma yoluna harfiyen uyması fakat gönderilecek olan kısa mesajı 4402 numarasına göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan bir adet kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasının kayıtlı olduğu GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre hattınızdan ücret tahsil edilir.

Kampanya İle İlgili Bir Sınır Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir defa katılım gösterebilir ve en fazla 20 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kazandığım Maxi Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazandığınız Maxi Puan’lar kartınıza kampanyanın bittiği günden itibaren yedi iş gün içinde yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puan’larımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazandığınız Maxi Puan’ları 20 Mart 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanılmayan Maxi Puan’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Bankamatik kartı ile kazanılan Maxi Puan’lar da bu tarihe kadar kullanılmadığı taktirde geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden sadece bir tanesi geçerli sayılacaktır.

Vadematik, Maximum Aidatsız kredi kartları, şirket kredi kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılacak alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maxi Puan kullanılarak yapılan alışverişler ve Maximum Fırsat ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bankamatik Kartı ile yaptığınız alışverişler bu kampanyaya dahil edilmiştir. Bankamatik kartını kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin de kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılım göstermesi gerekmektedir.

Bu kampanyadan Maximiles ile yararlanabilirsiniz. Fakat kazandığınıx Maxi Puan’lar ile Maximil’leri birleştiremez ve avans Maximillerini kapatamazsınız.

Alışverişin ardından gerçekleştirilen iade ya da iptal edilen işlemler bu kampanyaya dahil edilmez.

İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.