Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Özdilek Marketler’de 30 TL Maxi Puan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Maximum Kart ile Özdilek Marketler’de 30 TL Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte Maximum Kart sahipleri kampanya tarihleri içinde Özdilek Marketler’den farklı günlerde ve tek seferde taksitli ya da peşin olarak yapacağı 100 TL ve üzeri alışverişlerin üçüncüsünde 30 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde eder!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Maximum Kart ile Özdilek Marketler’de 30 TL Maxi Puan!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 19 Ocak ve 15 Şubat 2017 tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin yapması gereken şey “OZDILEK” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak Özdilek Marketler’den yapılacak olan alışverişte kullanılacak kredi kartına ait son 6 haneyi yazıp bu mesajı banka sistemine kaydedilmiş olan cep telefonu numarası üzerinden 4402 numarasına göndermektir.

Bununla birlikte Ziraat Bankası’ndan Maximum özelliğine sahip olan bir kart ile Özdilek Marketler’den alışveriş yapacak olan kişilerin yukarıda yer alan bilgileri harfiyen yerine getirerek gönderecekleri kısa mesajı 4757 numarasına göndermesi gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler katılım için gönderecekleri kısa mesajlar için kullanmakta oldukları GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan ücret tarifesine göre ücret ödeyecektir.

Kazandığı Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız Maxi Puanlar kartınıza kampanyanın bitmesinin sonraki yedi iş günü içinde yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyayı kullanarak kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 15 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Maxi Puanlar 16 Mart 2017 tarihinden itibaren geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan kalıcı olarak geri alınacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Bu kampanyadan İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kredi Kartları, Vadematik ve Şirket Kredi Kartı kullanarak yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya da kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşteri için bu kampanyadan kazanılabilecek en yüksek Maxi Puan değeri olarak 30 TL belirlenmiş bulunmaktadır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Maximum özelliğine sahip olan POS cihazlarını kullanmanız gerekmektedir.

Aynı gün içinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden sadece bir tanesi kampanya dahilinde geçerli sayılır.

Maxi Puan kullanılarak yapılan ödemeler ile birlikte Maximum Fırsat yolu ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

ozdilekteyim.com sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Yapılan alışverişin ardından İade edilen ya da iptali gerçekleşen işlemler bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Maximum kart ile yapılacak alışverişlerin bu kampanya ile birleştirilmesi mümkün değildir.

Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişler ile bu kampanyaya katılabileceğiniz gibi aynı şekilde kazanmış olduğunuz Maxi Puanları kullanmadığınız taktirde Maxi Puanlarınız 16 Mart 2017 tarihinde geri alınır. Ayrıca Bankamatik Kartı ile bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kısa mesaj kaydını kullanmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.