Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Jolly Tur’da Rezervasyon Yaptıranlara 100 TL Maxipuan!

Yapılan alışverişlerde puan, indirim ve taksit imkanları sunan kredi kartlarının kampanyaları şimdi daha çok yaza yönelik. Şimdi Maximum kampanyaları ile rezervasyon yaptırmanız durumunda 100 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Jolly Tur’da 2.000 Tl ya da daha üzeri bir tutar için rezervasyon yaptırmış e ödemeyi Maximum kredi kartı ile yapmış olduğunuz zaman 100 TL maxipuan kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Jolly Tur kampanyaları tüm bankalara ait olan bireysel Maximum kredi kartlarında geçerli olacaktır. diğer tatil kampanyaları ile de birleştirilebilecek olan bu kampanyadan yararlanabilmek için harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Ödemeyi yapmadan önce kampanyanın duyurulduğu www.maximum.com.tr adresinde kampanya sayfasından “katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne JOLLY yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra ödemeyi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 17 ağustos 2015 tarihine kadar yapılan ödemelerde geçerli olacak. Rezervasyon tarihi kampanya tarihinden sonra olabilir. Kampanyada önemli olan ödeme tarihidir. 17 Ağustos tarihinden sonra yapılacak ödemeler kampanya kapsamına alınmayacağı için 100 TL maxipuan kazandırmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kart bazlı değil, kişi bazlı olarak kurgulandığı için, kişinin kaç kredi kartına sahip olduğunun bir önemi olmaksızın sadece bir defa yararlanabilecek. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya tarihleri arasında önce kayıt yaptırmış olmalı, daha sonra da ödemeyi yapmış olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.