Maximum Kart ile İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan Hediye

Maximum Kart ile İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan Hediye

İnternet hayatımızı her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. Artık gezip de satın almak için bulamadığımız birçok şeyi internetten saniyeler içinde bulabilirsiniz. Üstelik artık alırken de internetten daha avantajlı alabilirsiniz. Şimdi Maximum kampanyaları ile internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerde 60 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak seçili internet sitelerinden tek seferde 1.000 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 60 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik alışverişi peşin ya da taksitli yapmanızın kampanya açısından bir önemi yoktur.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Ziraat Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Diğer bankalara ait olan Maximum kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Şirket kredi kartları da bu kampanyadan faydalanamaz. Maxipuan ve Maximum Fırsat aracılığı ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için, alışveriş yapmadan önce kampanya tarihleri arasında kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya için belirlenmiş olan internet sitelerinden birinde tek seferde 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sisteminde ki telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ETICARET yazıp, boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kartın son 6 hanesini de yazıp 4757’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişi yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ