Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Cinemaximum’larda Maximum Menü Yüzde 20 İndirimli

Maximum kredi kartı ile Cinemaximum sinema salonları ortak kampanyalar ile sinemayı müşteriler için daha cazip hale getirmeye devam ediyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile sinemalarda alacağınız menülerde indirimli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri boyunca Maximum kredi kartınızı kullanarak Cinemaximum sinemalarında Maximum menüyü almış olduğunuzda %20 indirimden faydalanabilirsiniz. Alacağınız menü Büyük Menü başlığı altında verilen 2 içecek ve 1 büyük boy patlamış mısırdır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm bireysel Maximum kredi kartları, MercedesCard’lar, Maximiles kredi kartları ve iş’te Üniversiteli kredi kartları faydalanabilecektir. Bunları dışında kalan kredi kartları veşirket kredi kartları kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca Maxipuan ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu ya da kampanya kodu kullanmanıza veya mesaj göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak Cinemaximum sinemalarından alacağınız bu menüde kampanya otomatik olarak devreye girecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Yani kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar bu kampanyadan faydalanabilecektir. Bu tarihten sonra kampanya sona ereceği için herhangi bir indirim söz konusu olmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Bu kampanya sadece Cinemaximum sinemalarında ki yerlerden alındığında geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece Büyük Menü ya da Maximum Menü adında ki menülerde geçerli olacaktır. Bunların dışında ki alışverişlere bu kampanya kapsamında herhangi bir indirim yapılamaz. Bu kampanyayı diğer Maximum ve Cinemaximum kampanyaları ile birleştirerek kullanabilme şansınız bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.