Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile BP İstasyonlarından Yapılan Yakıt Alışverişlerine 25 TL Maxipuan

Kredi kartı ve akaryakıt anlaşmalı kampanyalar her koşulda kazanç sağlamaya devam ediyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yaptığınızda 25 TL Maxipuan kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

BP kampanyaları ile Maximum kredi kartını kullanarak Maximum üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarına 25 TL Maxipuan hediye ediliyor. bu hediyeyi de yine anlaşmalı BP istasyonlarında kullanabileceksiniz.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel Maximum kredi kartlarının tümü yararlanabilecek. Hangi bankanın kredi kartı olduğunun kampanya açısından bir önemi bulunmuyor. Ayrıca kampanyadan sadece harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptıranlar yararlanabilecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonu ile kampanyaya katılım mesajı göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Katılım için telefonunuzun mesaj bölümüne BP yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’ye göndermeniz gerekiyor. Ya da kampanyanın ilan edildi resmi internet sitesi sayfasında ki “katıl” butonuna basarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Temmuz tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında önce kampanyaya katılan, daha sonra da 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL’lik akaryakıt alan müşteriler 25 TL Maxipuan kazanacaktır.

Kazandığım Maxipuanları Nasıl kullanacağım?

Kampanya ile Maxipuan kazanan müşterilerin puanları kampanya bittikten sonra ki 7 iş günü içerisinde kredi kartının hesabına yansıtılacaktır. Yüklenen Maxipuanlar 18 Eylül 2015 tarihine kadar kullanılmazsa, bu tarihte otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.