Kampanya Bulucu

Maximum Kart ile Aygaz’da 20 Lira Maxipuan

Maximum kart ile Aygaz işyerlerinden yapacağınız tek seferlik 55 Lira ve üzeri alışverişlerinizde ilk seferde 10 Lira, ikinci seferde yapacağınız yine 55 lira ve üzeri alışverişlerinizde 10 lira olmak üzere toplamda 20 Lira Maxipuan kazanabilirsiniz. Tercihinize göre bu alışverişlerinizi 4 taksit olarak da ödeyebilirsiniz.

Kampanya henüz bütün işyerlerinde geçerli değil sadece bazı şehirlerde ve bu şehirlerdeki üye işyerlerinde geçerli. 20 Lira Maxipuan kampanyasına dahil olan illerimiz şu şekilde:  Düzce, Yozgat, Sakarya, Kırşehir, Kastamonu, Çankırı, Kütahya, Nevşehir, Isparta, Aksaray, Hakkari, Kırıkkale, Tunceli, Samsun ve Tokat.

Kampanyaya dahil olmak için alışverişleriniz mutlaka İş Bankası Maximum Pos cihazından yapılmalıdır. Ayrıca Ziraat Maximum Kart sahipleri de bu kampanyaya dahildir. Kampanyadan kazandığınız Maxipuanlar 7 gün içerisinde hesabınıza yansıyacak ve son kullanma tarihiniz 21 Ocak 2015 olacaktır. Eğer bu tarihe kadar kazandığınız Maxipuanları kullanmazsanız geçerliliğini yitirecektir.

Şu hususun altını çizmekte fayda var: Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Yani iki adet Maximum kartınız olsa bile kampanyaya sadece bir defa katılabilirsiniz. Yapacağınız 55 Lira ve üzeri alışverişlerinizin aynı gün olmamasına da dikkat ediniz. Yoksa sadece bir adet 10 Lira Maxipuan kazanırsınız.

Kampanyayı kullanışlı kılan en önemli özelliği de bankamatik kartlarınızla da bu kampanyaya katılıyor olabilmenizdir.

Burada da en çok dikkat etmeniz gereken husus; Bütün kartlar ayrı ayrı değerlendirilecektir. Yani ilk 55 Lira ve üzeri alışverişinizi Ziraat Maximum Kartınızla yaptıysanız ikincisini de yine Ziraat Maximum kartınız ile yapmalısınız. Alışverişinizi yapmadan önce Aygaz Bayisine kampanyaya dahil olup olmadıklarını sormayı unutmayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.