Kampanya Bulucu

Maximum Kart CarrefourSA Alışverişlerinde 20 TL Maxipuan Kazandırıyor.

Maximum kampanyaları, sadece CarrefourSA mağazalarında ve marketlerinde geçerli olacak bir kampanya başlattı. CarrefourSA kampanyalarına göre farklı günlerde ve tek seferde 3 defa 75 TL ve üzeri harcama yapıldığında 20 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Kampanya 3 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar yapılan alışverişler CarrefourSA’dan ve farklı günlerde, aynı zamanda tek seferde yapılmalıdır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Maximum özelliği olan POS cihazlarından alışveriş yapılmalıdır. Eğer kampanyaya katılmak istiyorsanız, harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya ayıt yaptırmanız gerekecektir. Kayıt için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne CARREFOURSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye gönderilmelidir. Yada bu kampanyanın duyurulduğu www.maximum.com.tr sayfasında ki KATIL butonuna tıklayarak da kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gönderilen mesajlar, bulunmuş olduğunuz GSM operatörlerinin standart bir SMS ücreti ile ücretlendirilecektir.

Maximum Kart CarrefourSA Kampanyası

Maximum Kart CarrefourSA kampanyasının detayları şu şekildedir:

1- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız, 7 Mart – 3 Nisan 2015 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız peşin alışverişlerinizde geçerlidir.
3- Maximum Kart sahipleri CarrefourSA’lardan tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 3. peşin alışverişte 20 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
4- Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “CARREFOURSA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “CARREFOURSA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- Bankamatik ile yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir. Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
8- Bankamatik ile yapacağınız alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
9- Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
10- Kampanyamızdan kazanılacak MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenecektir ve son kullanım tarihi 26.04.2015’tir.
11- Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapacağınız alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12- MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
13- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan bir kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
14- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.
16- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.