Kampanya Bulucu

Maximum ile Özdilek’te 30 TL Maxipuan!

Maximum’dan yeni bir kampanya geldi bu kampanya kapsamında 300 TL ya da daha üzeri alışverişinizde peşin ya da taksitli alışverişinize 30 TL Maxipuan verecek. Bu kampanya giyim ve tekstil ürünlerinde 4 taksit seçeneğine ilave 4 taktsit, elektronik ürünlerde ise 2 taksit seçeneğine ilave 4 taksit imkanı ile beraber sunulacak. Kışın kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu dönemde içinizi ısıtacak ürünleri ayrıcalıklı bir biçimde almak için Özdilek mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanları anlaşmalı Özdilek üye işyerlerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kampanya katılımınızı kampanyanın geçerli olduğu süre zarfı boyunca ister alışverişinizden sonra ister alışverişinizden önce dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaparak uygulamaya girin. Daha sonra “Özdilek’te 30 TL Maxipuan!” Kampanyasının altındaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya Sms ile katılmak ta mümkün, OZDILEK yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 18 Ocak 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Bu tarihler de kampanya katılım koşullarını gerçekleştiren müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanlar 7 Mart 2018 tarihinde harcama yaptığınız kredi kartına yüklenecektir. Bununla beraber harcamalar Maximum Pos cihazlarından olmak zorundadır. Maximum Pos cihazından yapılmayan ödemeler kampanya kapsamında olmayacaktır. Bu nedenle ödeme yaparken mağaza görevlisine bunu belirtebilirsiniz.

Kampanya katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
  • Maximum kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Maximum’un tüm hakları saklıdır.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Maximum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • • Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
    • Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
    • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.