Kampanya Bulucu

Maximum Cinemaximum Parakod Kampanyası ile İkinci Bilet Hediye

Akıllı telefonlarda ki uygulamalar hayatımızı her geçen gün kolaylaştıracak yeni bir adım atıyor. En çok kullanılan yöntemlerden biri de kredi kartınızı kullanmadan uygulama ile direkt olarak alışveriş yapabilmek. Yeni Parakod uygulaması da sadece uygulamayı kullanarak hiçbir kredi kartı ya da bilgi kullanmadan alışveriş yapmanızı sağlayan bir uygulama.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Parakod kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Parakod uygulamasından ilk defa Cinemaximum sinema bileti alan müşterilere ikinci bilet hediye ediliyor. Kampanya için gerekli olan tek şey biletin uygulamada ki Cinemaximum sekmesinden alınması.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Maximum kampanyaları sadece bireysel İş Bankası Maximum kredi kartı sahiplerinin katılımına açıktır. Bu kredi kartına sahip her müşteri Parakod uygulamasını kullanarak bu karttan bir adet Cinemaximum sinema bileti alması yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yok. Uygulamayı işletim sisteminize uygun sürümü ile telefonunuza indirdikten sonra ilk Cinemaximum bilet harcamanızda otomatik olarak hediye bilet size tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu Cinemaximum kampanyaları 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk bilet alımını gerçekleştirmelidir. Kampana tarihleri dışında yapılan bilet alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında alacağınız ilk bilet için herhangi bir alt limit tutarı yoktur. Bilet fiyatı ne olursa olsun, alacağınız ilk bilette kampanyaya katılırsınız. Müşteri bazında düzenlenen bu kampanyada her müşteri sadece bir defa bu kampanyadan yararlanabilir. Kazanılan hediye sinema bileti sadece 1 kişiliktir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.