Maximiles'ten Yazın Başlangıcına Özel 75 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Maximiles’ten Yazın Başlangıcına Özel 75 TL Maxipuan!

Maximiles, yaza giriş için yapılacak harcamalardan kazançlı çıkabilmeniz için bir kampanya başlattı. Şimdi başlayan Maximiles kampanyaları ile 75 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartı kampanyası ile hem harcamalarınızı yapabilir, hem de harcama yaptıkça puanlar kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında her hafta toplam 300 TL veya daha üzeri bir harcama yaptığınızda 25 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz. Kampanya süresi 3 hafta olduğu için en fazla 75 TL Maxipuan kazanabilme şansınız bulunuyor. Daha fazla kazanabilmenize kampanya olanak tanımıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel olarak Maximiles, Maximum ve MercedesCard kredi kartları faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için harcama yapmadan kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kayıt olunmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kartın son 6 hanesini yazarak 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanyadan faydalanmak için harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 28 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında ki haftalar ise 8-14 Haziran, 15-21 Haziran ve 22-28 Haziran2015 tarihleri olarak belirlenmiştir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya akaryakıt ve market harcamaları dışında ki tüm sektör harcamalarında geçerli olacaktır. Akaryakıt istasyonundan yapılan harcamaların tümü akaryakıt olarak değerlendirilecektir. Yapacağınız alışveriş taksitli olsa bile toplam fiyat o haftanın tutarına dahil edilir. İptal ya da iade işlemi yapılmış olduğunda yapılan alışveriş geçersiz sayılır ve kampanya dahilinde hesaplanmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.