Maximiles'ten Avis Kampanyası | Kampanya Bulucu

Maximiles’ten Avis Kampanyası

Maximiles’ten Avis Kampanyası

Harcama yaptıkça mil kazandıran ve bu millerle tekrar seyahat ve tatil indirimleri sunan Maximiles kredi kartı yeni bir kampanya başlattı. Bu Maximiles kampanyaları ile AVİS’ten çok uygun fiyatlara araç kiralayabilir ve taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Yeni başlayan AVİS kampanyaları ile belirtilen kampanya süresi içerisinde Maximiles kredi kartınız kullanaral C grubu araçlarda hem hafta içi, hem de hafta sonu sabit 179 TL olarak yararlanabilirsiniz. C grubu araçlar içerisinde BMW 320i, Mercedes CLA200, Mercedes CLA 180 ve Mercedes C180 araçları bulunur. Kredi kartınızı kullanarak yapmış olduğunuz ödemelerde 9 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece Maximiles kredi kartlarında geçerlidir. Maximum ailesine sahip diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya hem bireysel, hem de şirket kredi kartları için geçerli olacaktır. Ayrıca ası karta bağlı olan ek kartlar da bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kredi kartı kampanyasından yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza veya SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde Maximum üyesi olan AVİS ofislerinden yapacağınız C grubu araçlarda ki kiralama hizmetleri otomatik olarak kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir.  Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yapacakları kiralamalarda kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan kiralamalar ise kampanya kapsamına alınmayacaktır.

İndirim ve Taksit Kampanyası Nasıl Geçerli Olacak?

Araçlar ile ilgili indirimler rezervasyon ile yapılan alımlarda geçerli olacaktır. Taksit ise Maximum özellikli POS cihazlarında Maximum kredi kartınızı kullanarak yapacağınız C grubu araç ödemelerinde 2 ya da 5 taksit yaparsanız, cihaz size otomatik olarak +4 taksit fırsatı sunacaktır. İndirim ise görevli tarafından manüel olarak yapılır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ