Kampanya Bulucu

Maximiles’ten Avantajlı AVİS Kampanyası

Özellikle yolculuk ile yapılan alışverişlerde avantaj ve fırsat sağlamak için çıkarılmış olan Maximiles kredi kartları, bu sefer toplu ulaşım değil, özel ulaşım için bir kampanya başlattı. Bu Maximiles kampanyaları ile AVİS oto kiralamadan çok uygun koşullarla araç kiralayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu AVİS kampanyaları ile belirtilen kampanya süresi içerisinde Maximiles kredi kartınız ile C grubu araçlarda hem hafta içi, hem de hafta sonu sabit 179 TL olarak yararlanabilirsiniz. C grubu araçlar içerisinde BMW 320i, Mercedes CLA200, Mercedes CLA 180 ve Mercedes C180 araçları bulunur. Üstelik aynı zamanda 9 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Maximiles kredi kartlarında geçerlidir. Maximum ailesine sahip diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya hem bireysel, hem de şirket kredi kartları için geçerli olacaktır. Ayrıca ası karta bağlı olan ek kartlar da bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza veya SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde Maximum üyesi olan AVİS ofislerinden yapacağınız C grubu araçlarda ki kiralama hizmetleri otomatik olarak kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

28 Ekim 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yapacakları kiralamalarda kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan kiralamalar ise kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Nasıl Geçerli Olacak?

Maximum özellikli POS cihazlarında Maximum kredi kartınızı kullanarak yapacağınız C grubu araç ödemelerinde 2 ya da 5 taksit yaparsanız, cihaz size otomatik olarak +4 taksit fırsatı sunacaktır. İndirim ise görevli tarafından manüel olarak yapılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.