Kampanya Bulucu

Maximiles’tan Okula Dönüş Kampanyası: 30 TL Maxipuan ve +3 Taksit

Okul sezonun başlamasına az bir süre kalmasından kaynaklı olarak kredi kartları okul alışverişleri ile ilgili kampanyalar yapmaya başladı. Şimdi Maximiles kampanyaları ile yapacağınız okul alışverişlerinden hem 30 TL Maxipuan kazanabilir, hem de +3 taksit alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Yeni başlayan bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında belirlenen sektörlerde 3 defa 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda 30 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik bu sektörlerde yapmış olduğunuz 2 ile 6 arası taksitli alışverişlerinize +3 taksit daha verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximiles, Maximum ve Bankamatik kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Fakat fırsat, puan ya da diğer aidatsız kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanya dahilinde değildir. Kurumsal kredi kartları ile yapılan harcamalar da kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir. Kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “katıl” butonuna tıklayarak ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunda mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne OKUL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de yazarak 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli olacak?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 4 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yapmalı daha sonra da seçili sektörlerde 3 defa 100 TL veya daha üzeri alışveriş yapmalıdır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Maximum üyesi olan ve giyim, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye ve kitap sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerden yapılacak tüm alışverişlerde geçerlidir. Aynı gün, aynı işyerinden yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.