Maximiles'tan İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu

Maximiles’tan İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan!

Maximiles’tan İnternet Alışverişlerinize 60 TL Maxipuan!

Kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerde taksit imkanının yanı sıra puan ve indirim gibi birçok ayrıcalıktan yararlanabiliyorsunuz. Üstelik şimdi bu avantajlar sadece mağaza ve marketlerde vs. değil. Çağın ruhuna uygun olarak Maximiles kampanyaları ile internetten de yapacağınız alışverişlerde 60 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Maximiles kredi kartınızı kullanarak, belirlenen internet sitelerinden tek seferde 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 60 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik ödemenin peşin ya da taksitli olmasının bir önemi olmadan.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Maximum ve Maximiles kredi kartlarında geçerlidir. Fakat kampanyadan faydalanmak için kredi kartlarının bireysel olması gerekiyor. Şirket kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca Bankamatik kartları da bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra, o kredi kartınızı kullanarak, belirtilen internet sitelerinden en az 1.000 TL’lik bir harcama yapmanız gerekir. Bu işlemleri yapmış olduğunuzda kampanyadan otomatik faydalanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt sadece FIRSATLA uygulaması ile olabilir. Facebook. Ya da Twitter hesabınızı İş Bankası müşteri kaydı ile eşleştirdikten sonra Twitter’dan #eticaretfırsatla hasgtag’ini kullanarak Tweet atarak ya da Facebook’ta ki Fırsatla butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacağı için Maxipuan kazanamazsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ