Maximiles'dan Yılbaşı Kampanyası: 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

Maximiles’dan Yılbaşı Kampanyası: 100 TL Maxipuan

Maximiles’dan Yılbaşı Kampanyası: 100 TL Maxipuan

Yapılacak masrafların arttığı bu dönemde yapılan yılbaşı kampanyaları genellikle harcamalarınıza odaklı olan kredi kartları tarafından yapılıyor. Şimdi Maximiles kampanyaları ile yılbaşı için yapacağınız harcamalardan 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Maximiles kredi kartınızla seçili sektörlerden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamadan sonra ki her 100 TL ve üzeri harcamadan 10 TL Maxipuan kazanırsınız. Bu kampanya kapsamında kampanya süresinde 100 TL Maxipuan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Maximiles, Maximum ve diğer Maximum ailesi kredi kartları yararlanabilir. Bankamatik kartları ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir. Fakat şirket kredi kartları, Maxipuan ya da Maximum fırsat ile yapılan alışverişler, aidatsız kredi kartları vs. kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra Maximiles kredi kartınızda market, oyuncak, giyim, zücaciye, ayakkabı, kozmetik, optik, aksesuar, elektronik market ve e-ticaret sitelerinden yapacağınız ilk 100 TL harcamadan sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximiles.com.tr internet sitesinde bulunan kampanyanın ilan edildiği sayfadaki “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanma isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ