Kampanya Bulucu

Maximiles’dan SEA LIFE Akvaryum ve LEGOLAND Discovery Centre’da Yüzde 25 İndirim

Maximiles, bu sefer çocuklara özgü bir kampanya başlattı. Maximiles kampanyaları ile 14 yaşından küçük birileri ile birlikte gireceğiniz belirli alanlar için biletlerde yüzde 25 indirim uygulanacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu SEA LIFE Akvaryum ve LEGOLAND Discovery Centre kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximiles kredi kartınız ile bu alanlarda yanınızda 14 yaşının altında bir çocuk ile birlikte girdiğiniz zaman biletlerde %25 indirimden faydalanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu LEGOLAND Discovery Centre ve SEA LIFE Akvaryum kampanyalarından tüm Maximiles, ve Maximum ailesi kredi kartları yararlanabilir. Fakat kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerlidir. Şirket kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca Maxipuan kullanılarak yağılan bilet alımları da kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kampanya kodu kullanmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya kapsamında ki indirimler gişe görevlileri tarafından manüel olarak yapılacaktır. İnternet sitesinden online olarak alınan biletlerde herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletlerini Maximum kredi kartı ile gişelerden alarak yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında alınana biletlerde herhangi bir indirim olmayacaktır.

Kampanyadan Çocuk Olmadan da Yararlanabilir Miyiz?

Bu kampanya sadece 14 yaşının altında olan çocuklar için geçerli olacaktır. Çocukların bu kampanyadan yararlanabilmesi için yanında 18 yaşının üzerinde olan bir yetişkin bulunması gerekir. Yanında yetişkin olmayan çocuklar ve yanında çocuk olmayan yetişkinler bu kampanyadan yararlanamazlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.