Kampanya Bulucu

Maximiles Kredi Kartından Hediye Sinema Bileti Kampanyası

Maximum ailense ait kredi kartları ile Cinemaximum sinemalarının ortaklaşa yapmış olduğu kampanyalar birçok açıdan avantaj sağlamaya devam ediyor. Bu Maximiles kampanyaları ile şimdi yapacağınız alışverişlerden 2 adet ücretsiz sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximiles kredi kartınızı kullanarak toplamda 2.500 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak olan 2 adet hediye sinema bileti kazanırsınız. Üstelik istediğiniz film ve seansta kullanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm Maximiles ve Maximum kredi kartlarında geçerli olacak. Fakat kampanya sadece bireysel müşterilerin katılımına açıktır. Şirket kredi kartları bu kampanya kapsamının dışında tutulur. Ayrıca Aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli kartları, Bankamatik  kartları, Vadematik kartları, Maxipuan ile yapılan alışverişler vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişleri yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya süresi içerisinde yapacağınız alışverişlerin toplamı 2.500 TL’yi geçerse otomatik olarak kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı atmanız, ya da www.maximiles.com.tr internet sitesinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklamanız gerekir. SMS için, mesaj bölümüne SINEMA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasını da ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışında kalacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.