Maximiles Kart'tan Altincicadd.com'a Özel 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

Maximiles Kart’tan Altincicadd.com’a Özel 100 TL Maxipuan

Maximiles Kart’tan Altincicadd.com’a Özel 100 TL Maxipuan

Maximiles kredi kartı, size yaptığınız alışverişlerde avantaj sağlamaya devam ediyor. Şimdi Altincicadde.com internet sitesinden Maximiles kredi kartı aracılığı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde 100 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Maximiles kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.altincicadde.com internet sitesinden yapacağınız 500 TL ile 999 TL arası alışverişlerde 50 TL Maxipuan kazanırken, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz alışverişi taksitli yaparsanız, kargonun yarısı ücretsiz olacak.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel tüm Maximiles kredi kartları yararlanabilir. Bu kredi kartına sahip olan ve alışverişi yapmadan önce kampanyaya kayıt olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Maximum kredi kartları da bu kampanyaya dahildir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Altıncıcadde.com Kampanyalarından yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt için banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne ALTINCICADDE yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yaparak bu kampanyadan yararlanabilir.

Kazandığım Maxipuanları Ne Zaman Alırım?

Kampanya kapsamında kazandığınız Maxipuanlar kampanya bittikten sonra ki 15 gün içerisinde harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Yüklenen Maxipuanlar 22 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olur. Bu tarihe kadar kullanmadığınız Maxipuanlar silinir ve kullanım hakkınız kaybolur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ