Kampanya Bulucu

Maximiles Kartınızla Petrol Ofisi Harcamalarına Maxipuan

Kredi kartları ile çeşitli yakıt harcamaları kampanyası neredeyse her kart ve akaryakıt istasyonunda var. Fakat bunlardan hiç biri Maximum ve Maximiles kartları kadar çok ve avantajlı olmadı. Bununla ilgili yeni bir kampanya daha başladı. Bu kampanyaya göre anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında 4 kere tek çekimlik 100 TL’lik harcama yaparsanız, toplam 30 TL Maxipuan kazanacaksınız.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapacağınız akaryakıt harcamalarını anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapmalısınız. Arıca yapılan harcamaların hepsi farklı günlerde olmalıdır. Aynı günlerde yapacağınız harcamalardan sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınacaktır. Ayrıca yapılan harcamalar pos ile ödenmeli ve tek çekimlik olmalı. Yani ayrı ayrı toplam 100 TL’lik harcamalar kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir. Yapacağınız alışverişler için de sadece İşbankası Maximum pos cihazı kullanılmalıdır. Bu cihazlar anlaşmalı her istasyonda mevcut.

Eğer bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, henüz harcama yapmadan bankanın kayıtlarında bulunan cep telefonundan, mesaj bölümüne PO yazıp, bir boşluk bırakıp kartınızın numarasının son 6 hanesini yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak göndermelisiniz. Bu mesaj standart bir mesaj ücretinde olacaktır. Ya da direk olarak, maximiles.com adresinde, kampanyanın yer aldığı sayfada bulunan “katıl” butonu ile bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya 31 Ekim tarihinde son, bu tarihe kadar kazanmış olduğunuz puanlar, kampanya bittikten sonra 7 iş günü içerisinde yüklenecektir.

Maximiles Petrol Ofisi Harcama Kampanyası’nın detayları şu şekildedir:

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
3- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 20 Kasım 2014’tür.
7- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 30 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece PETROL OFİSİ istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
9- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
10- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11- Kampanyamızdan MercedesCard ile de yararlanılabilir.
12- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir.
16- Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
17- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Bankamatik Kart’ı ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.