Maximiles Kartınız ile Numnum Gordion ve Panora Yüzde 15 İndirimli | Kampanya Bulucu

Maximiles Kartınız ile Numnum Gordion ve Panora Yüzde 15 İndirimli

Maximiles Kartınız ile Numnum Gordion ve Panora Yüzde 15 İndirimli

Genel olarak sık yolculuk yapan müşteriler için özel çıkarılmış olan Maximiles kredi kartı, sadece ulaşım alanında değil birçok alanda avantaj sunuyor. Şimdi Maximiles kampanyaları ile Numnum Panora ve Gordion restoranlarının tamamında indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Numnum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Numnum Gordion ve panora restoranlarında ki alışverişlerinizde %15 indirimden yararlanabileceksiniz. Tüm şubelerde geçerli olan bu kampanya ile yapmanız gereken tek şey ödemeyi Maximiles kredi kartı ile yapmak.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel olan Maximiles kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca ticari kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamaz. Maximiles asıl ve ek kartların bireysel olanlarının tamamı kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Maximiles kredi kartı ile Numnum Panora ve Gordion restoranlarının herhangi bir şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Ödeyeceğiniz tutar üzerinden manüel olarak %15 indirim yapılacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

12 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 12 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında alışveriş işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya için herhangi bir şube sınırlaması yoktur. Kampanya süresinde bütün şubelerden kampanya kapsamında yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanya süresince bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız vardır. İndirim kasada ki görevliler tarafından manüel olarak yapılacaktır. Maximiles ve Numnum bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ