Kampanya Bulucu

Maximiles Kart ile Cinemaximum Parakod Uygulaması’ndan Hediye Sinema Bileti

Cinemaximum sinemaları yeni bir uygulama başlattı. Şimdi Cinemaximum Parakod Uygulaması ile biletlerinizi cep telefonunuza indireceğiniz bir uygulama aracılığı ile alabilirsiniz. Üstelik aldığınız sinema biletleri ile puan kazanarak ücretsiz bilet alabilme şansınız olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Cinemaximum kampanyaları, yeni çıkan bu uygulamayı yaygınlaştırabilmek için bu uygulamayı kullanarak alacağınız ilk bilet size hediye olacak. Hediye bileti kazanmak için yapacağınız alışverişi Maximiles kredi kartı ile yapmanız gerekecektir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Maximiles kredi kartı sahibi olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece uygulamayı kullanarak alacağınız biletlerde geçerli olacaktır. Gişelerden ya da diğer kanallardan yapacağınız bilet alımları bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. www.maximiles.com.tr adresinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada “katıl” butonuna tıklayarak ya da SMS göndererek kayıt yaptırabilirsiniz. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne PARAKOD yazıp, bir boşluk bırakıp, kullanacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra uygulamayı kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu Maximiles kampanyalarından yararlanabilmek için 24 Ağustos ile 6 Eylül 2015 tarihleri arasında kayıt yaptırdıktan sonra uygulamayı kullanarak Maximiles kredi kartı ile bilet alımı gerçekleştirmeniz gerekir. Kazandığınız hediye bileti yıl sonuna kadar hiçbir film ve seans ayrımı olmaksızın istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kazandığım Bileti Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya tarihi geçtikten sonra ki 7 iş günü içerisinde kazandığınız bilet hattınıza tanımlanacak ve bununla ilgili bir bilgilendirme mesajı tarafınıza ulaşacaktır. Kazanmış olduğunuz biletin kullanım detayları bu mesajda yer alacak. Yıl sonuna kadar istediğiniz zaman, istediğiniz filmde bu bileti kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.