Markafoni'de Maximiles Kartınıza 15 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Markafoni’de Maximiles Kartınıza 15 TL Maxipuan Hediye

Moda sektörü ile ilgili oldukça önemli giyim alışveriş sitesi olan Markafoni.com, birçok kesim tarafından sıkı takip edilen sitelerden bir tanesi. Üstelik şimdi yapmış olduğu kampanyalar ile de alışverişlerde kazançlı olmanızı sağlıyor. Maximiles kampanyaları ile Markafoni.com’dan yapacağınız alışverişlerden 15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Markafoni kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.markafoni.com internet sitesinden Maximiles kredi kartınız ile tek seferde 150 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Alışverişin taksitli ya da peşin olması kampanya açısından bir şey değiştirmeyecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Maximiles, Maximum ve MercedesCard kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışverişlerin puan ile yapılmaması gerekir ve kredi kartlarının da bireysel olması gerekir. Şirket kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında www.markafoni.com internet sitesinden Maximiles kredi kartınızı kullanarak en az 150 TL’lik alışverişi tek seferde yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyanın ilan edildiği www.maximiles.com.tr adresinden, kampanya sayfasında ki “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MARKAFONİ yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.