Markafoni.com'da 25 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Markafoni.com’da 25 TL Worldpuan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte VakıfBank WorldCard ile kampanya tarihleri içinde Markafoni resmi internet sitesi olan markafoni.com üzerinden tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL World Puan hediye kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Markafoni.com’da 25 TL Worldpuan!” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Vakıfbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “MARKAFONİ” yazarak bir adet boşluk bıraktıktan sonra alışveriş yaparken kullanacakları kredi kartına ait numaranın son altı hanesini girmesi ve 6635 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin “MARKAFONİ” kelimesini kesinlikle bitişik yazması gerekmektedir. Kısa mesaj gönderimini yanlış bir şekilde yapan kişiler World Puan kazanamayacaktır.

Kampanyanın Herhangi Bir Sınırı Bulunuyor mu?

Bu kampanya müşteri bazında geçerli olmak ile birlikte her bir müşteri kampanya tarihleri içinde bu kampanyadan bir defa yararlanabilir. Bu nedenle de her bir kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek World Puan değeri 25 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

“Markafoni.com’da 25 TL Worldpuan!” kampanyası ile kazanacağınız World Puanlar 9 Mart 2017 tarihine dek alışverişi yapmış olduğunuz karta yüklenecektir. Bunun için kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.

Kampanyadan Kazanılan World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz World Puanları 20 Mart 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Fakat bu güne dek kullanılmayan World Puanlar 21 Mart 2017 tarihinden itibaren kalıcı bir şekilde kartınızdan silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Tercih Kart ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 4,99 TL katılım bedeli ödemesi gerekmektedir.

Bankomat kartlar, Business kartlar ve World Puan kullanımı ile gerçekleştirilen alışverişler bu kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Kampanya dönemi süresince ürün iadesi ya da buna benzer işlemlerin yapılması halinde puan kazanımı olmaz.

Kampanya dönemi boyunca kampanya şartlarını karşılayan taksitli ya da peşin alışverişlerden ilkinde World Puan kazanırsınız.

Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesaj ücreti her GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj ücreti tarifesine göre ücretlendirilecektir.

Vakıfbank ve Markafoni tarafından kampanya ile ilgili herhangi bir koşulun bir kısmını ya da tamamını değiştirme ve kampanyayı tamamen durdurma hakları saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.