Markacicek.com' da GarantiPay ile ödemede %20 İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Markacicek.com’ da GarantiPay ile ödemede %20 İndirim!

Bonus ve Markacicek.com ortaklığında yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya ile %20 indirim kazanmanız mümkün. Kampanyadan faydalanmak için Sepetim adımında yer alan indirim kuponu bölümüne “garantipay20” yazılması ve ödemenin GarantiPay ile yapılması gerekiyor. Kampanya kodu doğru girildiği halde ödeme garantiPay sistemi ile yapılmaz ise kampanya kapsamında yer alan indirimden faydalanamayacaksınız.

Önemli Not: “Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.”

Bu kampanya herhangi bir kampanya ile birleştirilemez. Bu nedenle Markacicek.com’un ya da diğer Bonus kampanyaları ile birleştirmeniz indirim hakkınızı kaybetmenize neden olabilir.  Kuponlar birleştirerek kullanılamaz. Her sipariş için bir 1  indirim kodu kullanılabilir. Diğer Bonus kampanyalarını kaçırmamak ve kampanyalardan kazandığınız Bonusları gözlemlemek için  Bonus Flaş’ı edinebilirsiniz. Bonus Flaş’ı mobil cihazınıza indirmek için, Bonus Flaş Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Bonus Flaş mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

22 Mart 2018 ile  02 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yani kampanya yalnızca Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Garanti A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
  • Garanti A.Ş tüm hakları gizlidir.
  • Garanti kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • Kampanyada minimum işlem zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanya hakkında görüş öneri ya da herhangi bir şikayetiniz var ise Bonus’un resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri İletişim Forumu’nu eksiksiz bir şekilde doldurarak Bonus yetkilileri ile iletişme geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.