Kampanya Bulucu

MANGO’da Sevgililer Günü Kampanyası: Hediye Sinema Bileti

Sevgililer gününde en fazla alınan hediyeler şüphesiz giyim ve aksesuardır. Bu nedenle en çok yapılan sevgililer günü kampanyaları da en çok bu sektörde oluyor. Şimdi MANGO kampanyaları ile sevdiğinize alacağınız giyim ve aksesuarlarda iki kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında MANGO mağazalarından Maximum kredi kartınızı kullanarak tek seferde en az 200 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda, tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak 2 kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz. Kampanya hem taksitli, hem de peşin alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu kartların dışında kalan kartlar kampanyadan faydalanamaz. Vadematik, Bankamatik, İş’te Üniversiteli, aidatsız kredi kartları ve Maxipuan ile yapılan alışverişler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya kapsamında ki kredi kartlarınızdan biri ile MANGO mağazalarından ya da www.mango.com adresinden tek seferde 200 TL ya da üzerinde bir alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr adresinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj atmanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne MANGO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

4 Şubat tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 14 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk olarak kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.