Kampanya Bulucu

Maksimum Kart’tan Renault Araç Bakım Hizmetine Artı 6 Taksit

Her yaz ve kış başlangıçlarında araç sahiplerinin rutin olarak araç bakımı yaptırmaları gerekmektedir. Eğer şuan araç bakım için yeterli miktarda paranız yok ise, ya da araç bakımına bir kerede bu kadar para vermek istemiyorsanız Maximum kampanyaları ile bu ücreti 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Renault kampanyaları ile Maximum üyesi olan Renault Yetkisi servislerde yapacağınız araç bakımlarına Maximum kredi kartı ile 3 taksit yaparsanız + 6 taksit de kampanya kapsamında verilecektir. Bu sayede bakım ücreti 9 ayda ödeyebilirsiniz. Üstelik hiçbir vade farkı ödemeden.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Ziraat Maximum kredi kartları da dahil tüm Maximum ve Maximiles kredi kartları yararlanabilir. Fakat İş’te Üniversiteli, Aidatsız Maximum, Şirket kredi Kartları, Maximum fırsat İşlemleri ve Vadematik Kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kampanyaya katılım işlemi ya da SMS gönderimine gerek yoktur. Maximum üyesi olan Renault Yetkili Servislere gidip Maximum özellikli POS cihazından Maximum kredi kartınız ile araç bakım hizmeti ödediğinizde, 3 taksit seçeneğinden sonra otomatik olarak +6 taksit seçeneği daha çıkacaktır. Bunu kabul ederseniz alışverişinizi vade farkı olmadan toplamda 9 taksitte ödeyebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Eylül tarihinde başlayan bu araç bakım kampanyaları 10 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka Maximum üyesi Renault Yetkili servislere giderek kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihi boyunca kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Bu tarihten sonra yapılacak araç bakımları kampanya kapsamı dışında tutulacağı için bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.