Kampanya Bulucu

Mahallem uygulamasında 30 TL Worldpuan!

Yeni çıkan Mahallem uygulaması ve World kart ortaklığında düzenlenen kampanya kullanıcılarını sevindirecek. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla tek seferde Mahallem uygulaması üzerinden  yapılacak 60 TL ya da daha üzeri alışverişlerinizde tam 30 TL  değerinde World Puan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Mahallem uygulamasında 30 TL Worldpuan!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Mahallem uygulamasına henüz sahip değil iseniz,  Mahallem uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Mahallem yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Mahallem yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Daha sonra kampanya katılım koşulları olan 60 TL ya da daha üzeri alışverişi yapıp kampanyaya katılım butonuna tıklamış olduğunuz kart ile ödemeyi gerçekleştirdiğiniz taktirde 30 TL değerinde World Puanlar 8 Ağustos 2018’de harcama yapılan karta yüklenecek ve 19 Ağustos 2018′ e kadar kullanılabilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 14 Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  •  Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olacağı esnaf kategorileri ; Bakkal, Şarküteri, Kasap, Manav, Petshop, Yufkacı, Restaurant , Büfe , Organik Market , Tatlıcı’dır. Bu kategoriler Mahallem uygulaması içerisinde yer almakta olup, belirtilen kategoriler haricinde yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya, yalnızca Mahallem uygulamasının belirtilen kategorilerinden yapılan “Online Ödemelerde” geçerlidir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
  • World Kart ve Mahallem uygulaması kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak World Kart müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Yada World kart’ın müşteri danışma hattın arayabilirsiniz.
  • Yapı Kredi World Kart’ın tüm hakları gizlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.