Kampanya Bulucu

Macrocenter’da Tüm Cinemaximum Biletleri 13 TL!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Macrocenter’da Tüm Cinemaximum Biletleri 13 TL!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Macrocenter mağazaları olan Macrocenter, Finefood ya da Macroonline üzerinden Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club özelliğine sahip olan diğer kartlar kullanılarak elektrikli elektronik ürünler, TL yükleme işlemleri, sigara ve alkol satın alımları hariç olmak üzere yapılacak olan her 10 TL ve üzeri alışverişte en fazla 2 adet sinema bileti ve 20 TL ve üzeri alışverişte en fazla 4 adet sinema bileti kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 31 Aralık 2017 tarihine dek bu alışverişleri yapmanız mümkündür.

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyene kişilerin ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek olmayıp tek yapılması gereken şey Macrocenter mağazaları olan Macrocenter, Finefood ya da Macroonline üzerinden Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club özelliğine sahip olan diğer kartlardan birini kullanarak kampanya tarihleri içinde elektrikli elektronik ürünler, TL yükleme işlemleri, sigara ve alkol satın alımları hariç olmak üzere 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club özelliğine sahip olan diğer kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Sinema Biletini Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında satın alınacak olan Cinemaximum biletleri, filmlerde ve tüm seanslarda kullanılabilecektir. Biletlerin satın alınmasının ardından sistem otomatik bir şekilde bilgilendirme fişi olan 2. kasa fişinde 15 haneli PNR kodu basar. Bu kodu Cinemaximum gişelerinde gişe görevlilerine vermeniz yeterli olacaktır. Sinema biletinin son kullanma tarihi ise satın alınacak olan fişin üzerinde yer alır. PNR kodlarını 3D filmler de dahil olmak üzere tüm Cinemaximum seanslarında kullanmanız mümkündür. Bunna İstinye Park, Zorlu, Kanyon, City’s ve Akasya sinemaları da dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında her bir müşteri 10 TL ve üzeri yapacağı alışverişte en fazla 2 adet bilet kazanacak olup, 20 TL ve üzeri yapılacak olan bir alışverişte ise en fazla 4 adet bilet kazanılabilecektir. Her bir müşterinin kampanya kapsamında her bir alışverişte kazanabileceği en yüksek bilet sayısı da 4 ile sınırlandırılmış bulunuyor. Elde edilen PNR kodlarını ise yalnızca Cinemaximum gişelerinde kullanmanız mümkün olup, internet ve kiosk satışlarında kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Sinema bileti satın almak isteyen kişilerin tek seferde 10 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir.

10 TL harcama kotasına elektrikli elektronikli ürünler, TL yükleme işlemleri, alkol ve sigara satın alımları dahil edilmemiştir.

Satın alınan biletlerin iade edilmesi mümkün olmayıp, sinema bileti dışındaki diğer ürünlerin iade edilmesi mümkündür.

Jet Kasa’da 2. kasa fişi uygulaması olmadığı için biletlerin normal kasalara gidilerek satın alınması gerekir. Bu nedenle alışverişlerinizi jet kasadan geçirmek yerine normal kasaya gitmeniz gerekecektir.

PNR Kodları, İsintiye Park, Zorlu, Akasya, City’s ve Kanyon sinemaları ve 3D filmler de  dahil olmak üzere tüm Cinemaximumlarda verilecek olan tüm seanslarda geçerli olacaktır.

VIP salonlar, IMAX, IMAX 3D, MPX 3D, MPX, 4DX 4D ve 4DX formaları hariç olarak belirlenmiştir.

Satın alınan Cinemaximum biletleri yani kodlarının paraya çevrilmesi ya da iade edilmesi mümkün değildir.

Yaş sınırı bulunan filmlerde geçerli yaş kategorisine ait olan misafirler tarafından kullanılabilir.

Kampanya ile ilgili detaylara Money Club Kart resmi internet sitesi üzerinden, film, iletişim bilgileri ve seanslara ait bilgilere ise Cinemaximum resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

PNR kodları ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda Cinemaxmum Çağrı Merkezi numarası olan 0850 20 09 67 numarasını arayabilirsiniz.

Macrocenter mağazaları, Cinemaximum ve Money Club Kart önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.