Kampanya Bulucu

Macrocenter’da Money Club Kart ile Toplam 750 TL’ye 2500 Mil!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Macrocenter’da Money Club Kart ile Toplam 750 TL’ye 2500 Mil!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanyaya başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra kampanya kapsamına dahil edilmiş olan Money Club özelliğine sahip olan kart ya da bu kartın bağlı olduğu kartlar ile birlikte Macrocenter mağazalarına gidilerek aynı gün ya da farklı günlerde alkol, sigara, elektronik – elektrikli ürünler ve TL yükleme işlemleri hariç yapılacak olan toplam 750 TL tutarındaki alışverişlerde kayıtlı olunan Miles and Smiles kartına 2500 Mil yüklenme fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya başarılı bir şekilde dahil olduktan sonra 1 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Macrocenter mağazalarından alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles and Smiles üyelerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için kampanyaya dahil edilmiş olan Money Club Kart’ın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MCMIL yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp Money Club kartına ait numarayı yazdıktan sonra TK numarasını yazmalı ve 5818 numaralı telefona kısa mesaj göndermelidir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan bir kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım Miller Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek hak etmiş olduğunuz miller 10 Ağustos 2017 tarihinde Miles and Smiles hesaplarına yüklenir. Toplamda 750 TL tutarında harcama kotası dolduğu zaman elde edilmiş olan Mil kazanımı için Mil programına kaydedilmiş olan Money Club Kart’ını kullanmanız gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Her bir Money Club özelliğine sahip olan kart ya da bu karta bağlı olan kartlar da dahil olmak üzere bu kampanyadan en fazla bir adet Miles and Smiles üyeliği ile yararlanmanız mümkün olacaktır. Bu sebeple de kampanya kapsamında kazanabileceğiniz en yüksek mil puanı 2500 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya tarihleri dahilinde Macrocenter mağazalarına giderek Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club özelliğine sahip olan kartlar ile alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles and Smiles üyesi olması gerekir. Bununla birlikte Money Club özelliğine sahip olan kart ile Miles and Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olması gerekecektir.

Kampanyaya elektronik elektrikli ürünler, TL yükleme işlemleri, sigara ve alkol alımları dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan miller, Miles and Smiles hesabına aktarılır.

Mil kullanımlarında Miles and Smiles programı genel kural ve şartları geçerli olacaktır.

Miles and Smiles öncden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.