Kampanya Bulucu

Maaşını Ziraat’ten Alana Arzum.com.tr’den % 35 İndirim!

Düzenlenen kampanyalar alışverişi müşteri için oldukça avantajlı hale getiriyor. Zaten alacak olduğumuz bir ürünü daha ucuz bir şekilde almak müşterinin ilgisini çekiyor ve kampanyaya konu olan alışveriş sitesine veya internet sitesine yönelim artıyor. Bankalar da müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için kimi zaman bazı kampanyalar düzenleyebiliyorlar. Ziraat bankası da bu bankalardan bir tanesi ve muhteşem bir kampanya daha düzenledi. “Çalışanın artısı Ziraat’te” sloganıyla duyurulan kampanya, Ziraat Bankası ile Arzum’un işbirliği ile ortaya çıkan bir kampanyadır. Bu kampanya maaşını Ziraat Bankasından alan müşteriler için düzenlenmiş özel bir kampanyadır. Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ve bugünlerde www.arzum.com.tr internet sitesinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bu kampanya kesinlikle çok işinize yarayacak. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerinizde tüm ürünlerde %35 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Ancak OK001 ve OK002 kodlu Arzum Okka kahve makineleri ile AR4006 kodlu Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone filtreli elektrikli süpürge alımlarınızda kampanyadan yararlanamazsınız. Yapacağınız alışverişlerde size %35 oranında indirim kazandıracak olan kampanyaya dair bütün detayları yazımızda anlattık.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya, 1 Ekim 2017 tarihinde başlamış olan ve 31 Ekim 2017 tarihinde bitecek olan bir kampanyadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu kampanyadan yalnızca firma/kurum maaş ödemelerini Ziraat Bankasından alan çalışanlar yararlanabilir.

Yukarıda da vurguladığımız gibi, AR4006 Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone filtreli elektrikli süpürge ile OK001 ve OK002 Arzum Okka Kahve Makineleri dışındaki tüm ürünler kampanya kapsamındadır.

Bu kampanya tek seferlik bir kampanya değildir. Eğer isterseniz kampanyanın devam ettiği süreler içerisinde ve belli bir sınır dahilinde kampanyadan birden fazla alışverişinizde yararlanabilirsiniz. Bir kişi aynı bu kampanyadan en fazla üç kez yararlanılabilir.

Ziraat Bankasının ve Arzum’un kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı bitirme hakkı vardır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ve bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok kolay. Öncelikle kayıt olmak istediğinizi belirten bir kısa mesaj göndermeniz gereklidir. Bunun için “ARZUMACLS” yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 4757 ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra cep telefonunuza bir promosyon kodu gönderilecektir. Bu kodu www.arzum.com.tr internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde, aldığınız ürünü sepete eklediğinizde sayfanın alt kısmında bulunan “Kupon Kodu” alanına girmeniz ile hak kazandığınız indirim otomatik olarak ödemeniz gereken toplam ücretten düşecektir. Bu kısa mesajı atmadan promosyon kodunu almanız mümkün değildir ve promosyon kodu olmadan indirimden yararlanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.