Kampanya Bulucu

Lukoil’de 40 TL Paraf Para Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Lukoil’de 40 TL Paraf Para Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanyaya dahil edilmiş olan Paraf üyesi Lukoil ve Akpet akaryakıt istasyonlarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak farklı günlere ve tek seferde Paraf POS cihazı üzerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri 2. akaryakıt alışverişinde 20 TL değerinde ve 4. akaryakıt alışverişinde 20 TL değerinde olmak üzere toplamda 40 TL değerinde Paraf Para kazanma şansını elde etmiş olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 1 Temmuz ve 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi olan Akpet ve Lukoil akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden herhangi bir alışveriş yapmadan önce LUKOIL yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Daha sonra yapılacak olan alışverişlerin ardından ödül kazanımına ilişkin bilgiler slip üzerinde yer alacak ve kısa mesaj yolu ile sizlere gönderilecektir. Kampanyaya yalnızca kampanyaya katılım mesajının banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan alışverişler geçerli olacak olup yapılacak olan işlemlerin de Paraf POS cihazları üzerinden yapılması gerekir. Kampanya kapsamında atılacak olan kısa mesajlar ücretsiz olup kısa mesajların Vodafone, Türk Telekom (Avea) ve Turkcell operatörleri üzerinden atılması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Para’lar kazanımı gerçekleştirdiğiniz günün ertesi günü kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz karta yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kazanılan Paraf Para’ları 24 Ağustos 2017 tarihine dek Paraf üyesi olana Akpet ya da Lukoil akaryakıt istasyonlarına giderek akaryakıt alışverişinde kullanmanız gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya dahil edilmiş olan Paraf üyesi Akpet ve Lukoil akaryakıt istasyonlarına Paraf resmi internet sitesinde yer alan Program Ortakları sayfasında yer alan firma adı bölümüne Lukoil yazılarak ulaşılabilir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Paraf POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler içerisinde kullanılmayan Paraf POS cihazları 25 Ağustos 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Halk Card, business kartlar ve sanal kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya 18 yaşını geçmemiş olan kişiler katılamayacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde bu işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Para’ların bir başka karta transfer edilmesi mümkün değildir.

Avans Paraf Para kullanımı gibi sebeplerden dolayı kartın Paraf Para bakiyesinin sıfırın altına düşmesi halinde kampanya kapsamında kazanılacak olan Paraf Para’lar bu durumdan etkilenmeyecektir.

Türkiye Halk Bankası, Akpet ve Lukoil önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.