Kampanya Bulucu

Lig TV’ye Şimdi Üye Olmak 29,90 TL

Spor severlerin merakla beklediği Lig TV 57. Sezonunda hala devam ediyor. Eğer şimdi üye olursanız 29,90 TL’ye üye olabilme şansınız var. Üstelik 6 ay boyunca İngiltere Premier Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Yetişkin Paketi ve Mobil Lig TV hediye.

Bu kampanya ile birlikte sunulan indirimler Giriş Paketinin üzerine alınacak Süper lig, şampiyonlar ve taraftar paketleri için geçerli olabilecek. Diğer Lig TV Paketlerini almış olduğunuzda aynı indirimden yararlanamayacaksınız. Özellikle üye olmuş olduğunuz paketlerin dışında ki maçları İzle-Öde sistemi sayesinde satın alarak izleyebilirsiniz. Yapılan tüm yayınları Türksat uydusu üzerinden yapan bu hizmetin, indirimli fiyatından yararlanabilmeniz için 12 aylık bir taahhüt vermeniz gerekecektir. Yapılacak olan kurulumun ücretsiz olmasının yanı sıra aktivasyon için sizden bir defaya mahsus 20 TL alınacaktır. Bulunmuş olduğunuz binada zaten Digiturk merkezi sistemi bulunuyor ise, ekstra bir çanak takılmaz ve direk olarak merkezi sisteme bağlantı yapılır.

Lig TV 57. Sezon

Digiturk Lig TV 57. Sezon Kampanyasının detayları şu şekildedir:

FİYATLAR:

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi üzerine alınan Süper Lig, Şampiyonlar ve Taraftar Paketleri için geçerlidir. Diğer Lig TV paketlerinden ( Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketleri) yararlanılmak istenmesi durumunda extra indirim uygulanmaz. İlk 6 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir.

Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 473 73 73) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:

Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum ücretsiz ve aktivasyon 20 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI:

12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.