Kampanya Bulucu

Lidyana.com’da Maximum Kart’a Özel Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Alışveriş konusunda, özellikle de giyim alışverişi konusuna müşteriler artık internet sitesi üzerinden yapılan alışverişleri yapıyor. Lidyana.com da en çok kullanılan internet sitelerinden biri. Üstelik şimdi Maximum kampanyaları ile çok avantajlı fırsatlar sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Lidyana kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.lidyana.com adresinden Maximum kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde yüzde 20 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim toplam fiyata anında yansıyacaktır. Üstelik yapacağınız alışverişte 3 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Maximum özelliğe sahip tüm kredi kartları yararlanabilir. Maximum, MercedesCard, Maximiles ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Aidatsız kredi kartları, Şirket kredi kartları, Vadematik kartları ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya kodu ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. www.lidyana.com adresinden kampanya için gerekli alışverişi yaptıktan sonra ödeme adımına ilerlediğinizde “Kupon Kodu” alanına MAXIMUM20 yazdığınızda toplam tutarı %20 indirimli olarak görürsünüz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayı için geçerli olacak. Bu nedenle 1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlayarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde herhangi bir indirim yapılamayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya bütün marka ve kategorilerde geçerli değildir. Geçerli olacak olan tüm marka ve kategoriler www.maximum.com.tr adresinde yer almaktadır. Kampanya kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirme şansınız da bulunmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.