Kampanya Bulucu

letgo iPhone X Çekilişi

Türkiye’nin en çok ikinci el ya da 0 ürün satışı yapılan mobil uygulaması Letgo’dan kullanıcılarını sevindiren çekiliş kampanyası geldi. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Letgo’nun mobil uygulaması üzerinden eşya satışı yapmak için paylaşım yapan üyeler çekilişe katılmak için bir kampanya kodu alacaklar. Ancak her şeyden önce uygulamayı edinmeniz gerekiyor. Android telefon kullanıcılar Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna Letgo yazarak arattıkları taktirde karşılarına Letgo’yu indirmeleri için gerekli sayfa açılacak bu ekranda yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza inecektir. Ancak uygulamanın Android işletim sistemli bir cep telefona yüklenebilmesi için telefonunuzun 4.4.4 Android Kitkat’tan daha üst bir sürüm olması gerekiyor. İOS telefon kullanıcıları ise Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Letgo yazarak arattıkları taktirde karşılarına Letgo’yu indirmeleri için gerekli sayfa açılacak bu ekranda yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınız ile doğru orantılı bir şekilde uygulama cep telefonunuza inecektir. Ancak uygulamanın İOS işletim sistemli bir cep telefona yüklenebilmesi için telefonunuzun 8.1 İOS işletim sisteminden daha üst bir sürüm olması gerekiyor. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra herhangi bir ürün satışa çıkardıktan sonra telefonunuza bildirim olarak “KAMPANYA KATILIM” kodu gönderilecektir. Bu kodu Letgo’nun resmi internet sayfası üzerindeki çekiliş bölümüne gelerek kullanabilirsiniz.

Not:

Kampanya tarihleri arasında www.letgo.com(ücretsiz) internet sitesinden veya Letgo mobil uygulamasını ücretsiz indirerek üye girişi yaptıktan sonra satış için ürün ekledikten sonra, ekrana gelen şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte www.letgo.com(ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılara bir (1) çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Mart 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasındaki süre boyunca herhangi bir eşyayı satış ilanı verdikten sonra kampanya kodu ile gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz taktirde kampanyaya katılmış olacaksınız.

Kampanya Geçerlilik Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında tamı tamına 10 Adet İphone X hediye edilecektir.
  • Letgo kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Letgo iPhone X Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 17 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 19 Nisan 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecektir.
  • Bu kampanya MPİ’nin 19.02.2018 tarih ve E.1950 sayılı izni ile Letgo Mobil İnternet Servisleri ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
  • Kampanya kapsamında neredeyse 60 TL değerinde bir ödül dağıtılacaktır.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.