Kampanya Bulucu

LCW’den World Kredi Kartlarına 15 TL

LC Waıkıkı uygun ve kaliteli malzemeleri ile 7’den 70’e tüm kullan müşterilere hizmet ediyor. Bu uygun fiyatların yanında kampanyalar düzenleyen LC Waıkıkı bu seferde World Kredi kartı ile anlaşarak güzel bir kampanyaya adım attı. Bu kampanya kapsamında LC Waıkıkı mağazası ve İnternet sitesi üzerinden yapacağınız 150 TL ya da daha üzeri alışverişinizde 15 TL World Puan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları dilediğiniz gibi LC Waıkıkı mağazalarında harcayabilirsiniz. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan şubesi üzerinden katılmanız mümkün. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmanız için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Android tabanlı bir cep telefonunu sahip iseniz Google play üzerindeki  arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazıp indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirerek kampanyalar kısmından LCW adlı kampanyanın altındaki “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İos  tabanlı bir cep telefonunu sahip iseniz Apple Store  üzerindeki  arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan  yazıp indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya gerekli giriş işlemlerini gerçekleştirerek kampanyalar kısmından LCW  adlı kampanyanın altındaki “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihinde geçerlidir. Bu süre zarfı boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri yalnızca kampanyadan bir defa yararlanabilir.
 • Yapı Kredi  kampanyada değişiklik yapma ve durdurma hakkını gizli tutar.
 •  LC Waıkıkı kampanyada değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan daha fazla bilgi almak için World Kart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız Wordl Puanlar 5 Ocak 2018 tarihinde alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına yüklenecektir.
 • Kullanılmayan  World Puanlar 16 Ocak 2018 Tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyada kazanılan puanlar LC Waikiki mağazalarında kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.lcwaikiki.com’da kullanılamayacaktır.
  Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Kampanya Yapı Kredi World Üye İşyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Kampanya kapsamında en fazla 15 TL World Puan kazanılabiliyor.
 • Yapı Kredi cüzdan uygulamasını Android market ve Apple storede rahatlıkla bulabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.