Kampanya Bulucu

LCWaikiki Arkadaş Davetine %10 İndirim Kampanyası

LCWaikiki kampanyaları durdurak bilmeden devam ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen giyim markalarından birisi olan LCW, kısa zaman içerisinde müşterilerine sunduğu indirim seçenekleri ile göz önünde olmayı başarıyor. Son dönemlerde internet satışları üzerine yoğunluk gösteren firma, müşterilerini internet üzerinden alışverişe teşvik edebilmek amacı ile yepyeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya bir nevi Affilate Marketing uygulaması olarak da nitelendirilebilir.

LCWaikiki resmi internet sitesine üye olan ve arkadaşlarını da üye olmak için davet eden tüm müşterilere tüm alışverişlerinde geçerli olmak üzere %10 indirim imkanı sunuyor. Giyim kampanyaları içerisinde son dönemlerin en cazip ve en çok ilgi gören kampanyalarından birisi olarak bu kampanya gösterilmektedir. Resmi internet sitesi üzerinde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargo tamamı ile ücretsiz bir şekilde tarafınıza ulaştırılıyor.

Kısacası online alışverişlerinizde arkadaşlarınızı davet etmeniz ile birlikte %10 indirim, 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde de ücretsiz kargo imkanlarından faydalanabilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu kampanyalar, sadece online alışverişleriniz için geçerli kampanyalardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.