Kampanya Bulucu

Lc Waikiki’den Nissan Quashqai Kampanyası

Hem kaliteli, hem de uygun fiyatta ki giyim türlerinin ilk adreslerinden olan Lc Waikiki tüm müşterilerini sevindirecek bir kampanya başlattı. Lc Waikiki kampanyaları ile şimdi alışveriş yaparken bir yandan da araba sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile www.lcwaikiki.com adresinden alışveriş yapmış olduğunuzda, yaptıüınız alışveriş tutarının her 50 TL’si için bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Daha sonra yapılacak olan çekilişte 1 kişi 2015 model Nissan Quashqai 1.2 verilirken 5 kişiye Apple iPhone 6 16 GB akıllı telefon ve 5 kişiye de Apple iPad Air 16 GB tablet verilecektir.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu Nissan kampanyalarına www.lcwaikiki.com adresine üye olan herkes katılabilir. İnternet sitesine üye olmak tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılım fatura bilgileri üzerinden olacaktır ve alışveriş dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Alışverişin iptali ya da iadesi durumunda verilen çekiliş hakkı da geri alınacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 8 Haziran ile 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında internet sitesinden yapılan alışverişlerin her 50 TL’si için otomatik olarak bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Çekiliş hakkında herhangi bir limit sınırlaması yoktur. Yaptığınız alışveriş kadar kazanabilirsiniz.

Çekiliş Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Çekiliş 19 Ağustos 2015 tarihinde noter huzurunda ve halka açık olarak İstanbul Şişli’de yapılacaktır. Katılmak isteyenler bu tarihte SAAT 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’nde, Gülbahar mahallesi, Cemal Sururi sokak, Halim Meriç İş Merkezi, No:15 Daire 39 adresinde yapılacaktır. Çekilişin sonuçları ise 25 Ağustos 2015 tarihinde Takvim Gazetesinden tüm halka duyurulacaktır. Ayrıca asıl ve yedek talihlilere posta yolu ile de bilgilendirme yapılacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.