Kampanya Bulucu

LC Waikiki İnternetten Her Şey 9,90 TL İndirimleri Başladı

LC Waikiki giyim konusunda müşterilerine en güncel ve en iyi indirimleri sunmaya devam ediyor. LCW internet sitesinden alışveriş yapanlar kazanıyor.

LCWaikiki.com sitesine girdiğinizde tüm kategoriler için geçerli olan Her Şey 9,90 TL indirimlerden hemen yararlanabilme şansınız var.

Resmi internet sitesine kayıt olarak listede yer alan tüm ürünleri herhangi bir engel ya da kısıt olmaksızın satın alabileceksiniz.

Kadın, Erkek ya da Çocuk giyim kategorileri için indirimler geçerlidir. Aynı zamanda YENİ İNDİRİM GÖRENLER kategorileri altında da mükemmel ürünler sizleri bekliyor.

Bayram öncesi giyim alışverişlerinizi LCWaikiki.com üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda 50 TL üzerine KARGO BEDAVA olacak.

Bununla birlikte her 50 TL’lik alışverişiniz bir Nissan Qashqai çekilişine katılabilmek için ek olarak bir hak kazanıyorsunuz. Aynı zamandea 5 iPhone 6 ve 5 iPad Air sizleri bekliyor olacak.

Ramazan giyimi alışverişlerinde indirim isteyenler için olmazsa olmaz fırsat Lcwaikiki.com sitesinde sizleri bekliyor. İndirimlerin önemli bir kısmı mağazalarda da geçerli olabilmekte.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.