Kampanya Bulucu

Kutupayisi.com’da Maximum Kart’a Özel Yüzde 10 İndirim Kampanyası

Doğa sporları ile ilgili spor malzemeleri satan Kutupayisi.com internet sitesi, kredi kartlarına yapmış olduğu taksit avantajının yanında şimdi de indirim imkanı tanıyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile bu internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %10 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Kutupayisi.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında internet sitesinden Maximum kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 9 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir vade farkı da ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarının kullanıcıları yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Şirket kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca aidatsız kartlar, Bankamatik ve Vadematik kartları vs. kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu, promosyon kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden Maximum kredi kartları ile alışveriş yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Alışveriş İçin Alt Limit Bulunuyor Mu?

Bu kampanyadan yararlanmak için yapacağınız alışverişin herhangi bir alt limiti yoktur. Yaptığınız her tutarda ki alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Ayrıca vereceğiniz tüm siparişlerde kargo da tamamen ücretsizdir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya www.kutupayisi.com internet sitesinden yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir. Tüm ürün ve kategoriler bu kampanya kapsamının içindedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.