Kampanya Bulucu

Kronotrop.com.tr’de Cinemaximum Sinema Bileti Hediye

Son zamanların en fazla rağbet gören internet sitelerinden olan Kronotrop.com.tr, birçok kişiye gerçek kahve ve türevlerini sunuyor. Üstelik şimdi Kronotrop kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden Cinemaximum sinema bileti de kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.koronotropcom.tr adresine giren müşteriler 100 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 1 kişilik sinema bileti kazanıyor. Bu sinema biletini tüm Cinemaximum sinemalarında, istediğiniz seans ve filmde kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece iş Bankası Maximum kredi kartına sahip olan müşteriler için geçerlidir. Maximum dışında ki başka bir ödeme aracı kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarda geçerlidir, şirket kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Maximum kampanyalarından yararlanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra iş Bankası Maximum kredi kartınız ile www.kronotrop.com.tr adresinden 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için alışveriş yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Ya da www.maximum.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız gerekir. Kayıt olduktan sonra alışverişi yapabilirsiniz.

Nasıl SMS Göndereceğim?

Telefonunuzun mesaj bölümüne KRONOTROP yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 4402’ye göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk olarak kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da yapması gereken alışverişleri yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.