Kredi Kartsız Taksitli Telefon Nasıl ve Nereden Alınır | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kredi Kartsız Taksitli Telefon Nasıl ve Nereden Alınır

Cep telefonlarında taksitin kaldırılması özellikle alt ve orta gelir grubundaki insanları ekonomik açıdan zorlamaya başladı. Ancak tek seferde bin lira bin beş yüz lira gibi rakamlar ödemekte zorlanan insanlar, ‘’kredi kartsız taksitli telefon nasıl ve nereden alınır?’’ Sorusuna cevap aramaya başladılar. Bu yazımızda kredi kartı olmadan taksitle nasıl cep telefonu alınabileceğinden bahsedeceğiz.

Kredi kartı kullanmadan taksitle cep telefonu almanın çok farklı ve avantajlı yolları var, yazımızın devamında bunları ayrıntılarıyla tek tek açıklayacağız;

1-) Turkcell, Vodafone, Avea gibi operatörlerin cihaz kampanyalarından faydalanarak,

2-) Ev-kur gibi büyük firmalardan senetle vadeli olarak,

3-) Teknoloji marketlerle iş birliği yapan bankalardan mikro kredi kullanarak,

4-) Tanıdık küçük esnaftan taksitle satın alarak, kredi kartsız taksitle telefon sahibi olabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere kredi kartsız taksitli telefon alma konusunda birçok alternatif bulunmakta. Bunlardan en ideali cep telefonu operatörlerinden faturaya ek olarak telefon almak ya da teknoloji marketlerinden banka kredisiyle almak gibi gözüküyor.

Ev-kur’dan taksitle telefon almak

Ev-kur malum olduğu üzere kredi kartı istemeden taksitle satış yapıyor. Satıştan önce küçük bir istihbarat araştırması yapan Ev-kur ardından müşterilerine senet tanzim ederek, cep telefonu satıyor. Ancak bu şekilde aldığınız cep telefonları normal fiyatından en az %25 daha pahalı oluyor. Bu nedenle bu yöntemi pek tavsiye etmiyoruz. Küçük esnaftan taksitle telefon almak mümkün! Ancak herkesin taksitli telefon alacak tanıdığı olamayacağına göre bu şıkkı da eliyoruz. Geriye kalan ve size önerebileceğimiz diğer iki seçeneği biraz daha ayrıntılı anlatalım.

Evkur’dan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır

Teknoloji Marketlerden Kredi Kartsız Taksitle Telefon Almak

Aslında taksitli telefon almanın en mantıklı yolu Vatan bilgisayar, Teknosa,  Mediamarkt gibi teknoloji marketlerden mikro kredi ile telefon almaktır. Çünkü bu platformlarda satılan telefonların fiyatları piyasa fiyatının çok az üzerinde olur. Ayrıca ödeyeceğiniz faiz miktarı da oldukça düşüktür. Bu nedenle başka bir sebep yoksa cep telefonu operatörlerinden telefon almak yerine teknoloji marketlerden telefon almayı tercih edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar’dan Taksitli Cep Telefonu Almak

Vatan Bilgisayar, Odeabank ile anlaşma yapmış durumda, Rize ve Ataşehir mağazası hariç tüm Vatan Bilgisayar mağazalarından Odeabank kredisiyle cep telefonunuzu %3,9 faiz ödeyerek taksitle alabilirsiniz.  Vatan Bilgisayar’ın ödeme planına göre 2 bin liralık bir telefonu 12 ay vade ile 2,079 liraya alabilirsiniz. Yani sadece 79 lira faiz ödersiniz. İphone 6 64 Gb modeli Vatan Bilgisayar’da 2849 lira ortalama 100 lira faiz geldiğini düşünürsek,  2950 liraya taksitli telefon almış olursunuz. Operatörlere göre 300 ila 400 lira arasında daha az vade farkı ödemiş olursunuz. Vatan Bilgisayar’a gittiğinizde taksitle cep telefonu almak istediğinizi belirttiğinizde size yardımcı olacaklardır. TC kimlik numaranızı Odebank’a mesaj olarak yolluyorsunuz kredinizin onaylanıp onaylanmadığı anında belli oluyor ve işlemlerinize başlıyorsunuz.

Teknosa’dan Teknokredi ile Taksitli Telefon almak

Teknosa İnternetten almak için;

Teknosa internet sitesinden taksitle telefon almak için almak istediğiniz ürünü beğeniyorsunuz ve sepetinize ekliyorsunuz. Ardından ödeme sekmelerinde bulunan ING Teknokredi sekmesine tıklıyorsunuz. Kullanacağınız kredi tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.  Ardından İNG bank şubesine gidip imzaları atıyorsunuz( 3 gün süreniz var) imzalarınızı attıktan sonra çektiğiniz kredi Teknosa’nın hesabına otomatik düşüyor ve cep telefonunuz kredi kartsız taksitli bir şekilde tarafınıza yollanıyor.

Teknosa Mağazalarından;

T.C. Kimlik numaranızı ve Teknosa Nakitkart başvuru kodunu 2229’a mesaj olarak yollayın(aralarında bir boşluk bırakmalısınız) Ardından gelen mesajla birlikte Teknosa yetkilisine gidip kimliğinizi gösterin ve kimliğinizi ispatlamış olun. Kredinizi anında onaylansın ve kredinizi kullanarak ürününüzü alın!

Kredi geri ödemelerinizi İNG bankalarına ya da atmlerine yapabilirsiniz. Ek ödeme çıkıp çıkmayacağı konusunda teminat almayı unutmayın. Hesap işletim ücreti vb masraflar çıkarmamaları için uyanık olun. Gerekli soruları sorun.

Teknosa Teknokredi ile Taksitli Alışveriş yapın, Nakit İhtiyaçlarınızı Giderin

Mediamarkt’tan Denizbank ile taksitli cep telefonu almak

Medimarkt üzerinden taksitli cep telefonu almak da diğer teknoloji marketlerle hemen hemen aynı. MM’de sistem şu şekilde işliyor. Önce Denizbank bireysel krediye başvurup onay alıyorsunuz. mediamarkt.com.tr üzerinden banka ya da kredi kartı ile alışverişinizi yapın. Ardından e-faturanızı mail adresinizden çıkarıp, Denizbank şubesine gidin (7 gün içinde)  Denizbank kredi kartınıza borcunuzu ödesin kalan kısmı da size iade etsin!

DenizBank İle Alışverişleriniz 36 Aya Kadar Taksitli

Bimeks bi imza sistemi

Bimeks’in yeni başlattığı kredi kartsız taksitli satış sistemine “Bi imza” adı verilmiş. Bu sistemde, Bimeks’e bir imza atıp herhangi bir bankaya kayıtlı cep telefonunuzu verip istediğiniz ürünü taksitle alabiliyorsunuz. Böylece kredi kartı kullanmadan taksit yaptırmış oluyorsunuz. 750 Lira ile 15 bin Lira arasındaki tüm tutarlar için 12 ila 24 ay arasında taksit yapılabiliyor. Bimeks’in örnek ödeme tablosuna baktığımızda taksitli satışlarda vadeli fiyatların biraz yüksek olduğunu görüyoruz.

Bimeks Bi İmza sistemini tüm ayrıntılarıyla anlattığımız şu haberimizi mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz:

Bi İmza ile Bimeks’ten İstediğiniz Ürünü Kefilsiz Kredi Kartsız Taksitli Alın

Cep Telefonu Operatörlerinden Kredi Kartsız Taksitle Telefon Almak

Şimdi farklı operatörlerin cihaz kampanyalarını ele alacağız. Tüm operatörlerde 64 Gb Apple İphone cihazlarının taksitli satış ve tarife özelliklerini karşılaştıracağız. Vade karşılaştırmasını ise 24 ay üzerinden yapacağız. Aynı modele ve benzer tarifelere bakmamızın nedeni daha sağlıklı bir karşılaştırma yapmak içindir.

Avea 64 Gb İphone 6 cihaz kampanyası

Avea’da aylık her yöne 500 dakika her yöne 1000 SMS ve aylık 2 Gb internet 24 ay taksitle toplam 183 lira yapıyor. Bunun 40 lirası tarife parası aylık 143 lira İphone 6 için aylık ödeyeceğiniz taksit oluyor. Sadece telefon için ödeyeceğiniz toplam rakam 3432 lira, 24 ay taksitli telefon almak için fazladan 780 lira civarında bir rakam ödemeniz gerekiyor. Çünkü İphone 6 64 gb piyasada 2650 lira civarında…

Turkcell 64 Gb İphone 6 cihaz kampanyası

Bu kampanyada Turkcell her yöne 500 dakika 3 GB İnternet ve her yöne 1000 sms’i 175,97 liraya satıyor. Bu rakamın 39 lirası aylık tarife ücreti 137 lirası ise İphone 6 64 GB için ödeyeceğiniz aylık ücret… Bunu da 24 ay üzerinden hesaplarsak, 3288 lira yapıyor.  Avea tarifesine göre hem 160 lira karınız hem de 1 gb internet fazlanız oluyor üstelik Turkcell daha kaliteli şebekelere sahip durumda…

Vodafone 64 Gb İphone 6 cihaz kampanyası

Vodafone 64 Gb İphone 6 cihaz kampanyası da Turkcell’e yakın rakamlarda satılıyor.

Vodafone Faturalı esnek tarife ile İphone 6 64 Gb kampanyasında, Her yöne 500 dakika,  4000 SMS ve 2 Gb interneti ayda 35 liraya alıyorsunuz. Cihaz için ise tarifeyle birlikte aylık toplam 170 lira ödüyorsunuz. Sadece cihaz için aylık 135 lira ödüyorsunuz. 24 ayda ise 3240 ödüyorsunuz.

  Eğer operatör kampanyası ile taksitli cep telefonu alacaksanız. En ideal kampanya Turkcell cihaz kampanyaları gibi görünüyor. Çünkü hem fiyat olarak uygun hem 1 GB fazla interneti var hem de kalitesi daha yüksek, ancak dilerseniz tarifeleri kendi ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz.

Tarifeye Ek Cep Telefonu Almak Avantajlı mı

Son olarak; Yukarıdaki tüm alternatifleri değerlendirdiğimizde en ideal alternatifin,  Vatan Bilgisayar Odeabank işbirliği ile verilen mikro krediler olduğunu görüyoruz. Operatörden cihaz alacaksanız Turkcell ön plana çıkıyor. Keyifli ve avantajlı alışverişler diliyoruz.

2018 Yılı Teknosa Taksitli Telefon

 

Mağazadan çıkmadan anında kredi imkanı teknosada ING Bank ortak kampanyası ile beraber taksitli bir şekilde telefon sahibi olabilirsiniz. 500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız, komisyonsuz, anında Teknokredi Teknosa mağazalarında!

Başvuru, Kullandırım ve Geri Ödeme
1- Mesaj gönderin: T.C. Kimlik Numaranızı ve Teknosa mağazalarından alacağınız Nakit Kart üzerindeki başvuru kodunu aralarında bir boşluk bırakarak yazın, 2229’a SMS atın! (Örnek: TCKN KOD)
2- Kimliğinizi doğrulatın: Başvuru onayınız cep telefonunuza SMS ile geldikten sonra ING Teknokredi’nin geçerli olduğu Teknosa mağazalarındaki satış personellerine kimliğinizi doğrulatın ve sözleşmenizi imzalayın.
3- Kredinizi kullanın: Krediniz hazır! Teknosa’dan yapacağınız alışveriş tutarı hemen ödensin !
4- Geri Ödeme: Kredi taksitlerinizi İnternet Şubesi’nden, ING ATM’lerinden ve size en yakın ING Bank şubesinden ödeyebilirsiniz. İnternet şubesine Nakit Kart numaranız ve Nakit Kart şifrenizle hemen giriş yapabilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde kredi kartsız cep telefonu alabilirsiniz.

Media Markt Taksit Seçenekleri

Media Markt’ın anlaşmalı olduğu Deniz Bank ortaklığı ile beraber taksitli bir şekilde cep telefonu alabilirsiniz. 48 aya kadar vadeli bir şekilde cep telefonu satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bununla beraber Yapı kredi World Kart’a peşin fiyatına  12′ aya kadar taksit imkanı,
 • Maximum kredi kartlarına 12’aya kadar peşin fiyatına  taksit imkanı,
 • Bonus kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit imkanı,
 • Card Finans kredi kartına 4 + 4 peşif fiyatına taksit imkanı,
 • Axess kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit imkanı,
 • Paraf kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit imkanı,
 • Advantage kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit imkanı,

Not !:Bu imkanlar ile beraber Media Mark’tan hayalinizdeki telefonu satın alabilirsiniz. Cep telefonları ticari kartlarla ilgili mevzuat ve banklar tarafından belirlenmiş kriterlere uygun olmalıdır. 

Elden Taksit Telefon Almak

Elden taksit ile yani senetli bir şekilde cep telefon almak için belli başlı markalar size bu fırsatı sunuyor. Bu fırsatı sunan en büyük firmalar operatörlerdir. Bu operatörlerin kampanyaları ile hayalinizdeki cep telefonunu satın alabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise Evkur ve benzeri senet ile çalışan mağazalardan cep telefonu alma seçeneğidir. Bu şekilde telefon almak bir miktar daha tuzlu olsa da taksit seçenekleri cebinize uygun olabilir. Bu yazımızda kredi kartsız telefon alma gibi konuları ele aldık, gözden kaçırdığımız yöntemler var ise yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. vural sevinç dedi ki:

  Benim şuan telefona çok ihtiyacım var ,bugün gezdim o kadar herkes kefil istiyo ben teknosadan veya vatan bilgisayardan nasıl alabilirim. Şimdi 700 lira gibi fiyatlarda elden taksitli 15 aya kadar bölüp telefon almak istiyorum ben nasıl bu işi yapacağım lütfen yardım edin şuan bu siteden fazla birşey anlayamadım lütfen yardım ?

 2. daojlkmda dedi ki:

  Ankarada şualar avm senetle telefon satıyor

 3. ismail gencoglu dedi ki:

  telefon almak istiyorum

 4. yavuz sen dedi ki:

  Taksitle 2adet telefon almak istiyorum

 5. Ali dedi ki:

  Cok sacma birşey olmus resmen mobıl hatların evkurun hayrına olmus kı bunlar 1,5 2 katı fıyatına satıyorlar neredeyse 🙂 yada credi cekeceksın bankaya borclanacaksın ne anlamı kaldı kı ozman amacları ne taksıtle satısı yasaklarken onu anlayamıyorum.

 6. Murat dedi ki:

  (Vatandan) acil telefon almam lazım ama kredi kartı kulanmadim hiç. Odeobanka vs başvuru mu yapmam lazım önce. Ve ben öğrenciyim (lisans) kefil isterler mi
  Eger öyleyse kefil bulamam
  Yardımcı olur musunuz
  Simdiden teşekkür ederim

 7. Ruuua dedi ki:

  Merhaba ben abim sayesinde yeni hat alıp avedan kamu tarifesine geçeceğim yeni hat aldığım için tarife üzerine iPhone 6 plus alabilir miyim ?