Kampanya Bulucu

Kredi İçin Bir SMS Yolla, Ticaretin Anahtarı Yolda!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Kredi İçin Bir SMS Yolla, Ticaretin Anahtarı Yolda!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Fiat Doblo ve Fiat Fiorino Combi Mayıs ayına özel olarak 25.000 TL kredi fırsatını 25 aylık vade ve %0 oranında faiz ile birlikte uzatılmış garanti fırsatı ile birlikte sizlere yalnızca tek bir kısa mesaj kadar yakın!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 18 Mayıs ve 1 Haziran 2017 tarihleri arasında araç kredisi için başvuruda bulunmanız gerekir.

 

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan anında faydalanabilmek adına hemen Koçfiat yazmalı ve bir adet boşlu bıraktıktan sonra T. C. kimlik numaranızı girerek 3907 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Bu işlemin ardından kredi ön başvurunuz gerçekleşecek ve bilgilerinize dair sorgulama ve değerlendirmeler göndermiş olduğunuz kısa mesaj doğrultusunda Koç Fiat Kredi tarafından ele alınacaktır. Kredi değerlendirme işlemlerinin ardından sonuç ve şartlar Koç Fiat Kredi tarafından nihai onay ile geçerlilik kazanacaktır. Sırf kısa mesaj göndermiş olmanız Fiat ve Koç Fiat Kredi için herhangi bir sorumluluk meydana getirmeyecektir.

Koşullar ve Örnek Kredi Tablosu

Tabloda yer alan kredi tutarı, aylık vade, ticari amaçlı faiz oranı, TL cinsinden aylık taksit tutarı ve aylık maliyet oranı ile yıllık maliyet oranı bilgileri 2017 model 0 kilometre Fiat Doblo ve Fiat Fiorino Combi araçları için geçerli olacaktır. Bununla birlikte uzatılmış Garanti ürünü alınması halinde geçerliliğini korur. Uzatılmış Garanti ürünü tercih etmeyecek olan kişiler ticari kullanım amaçlı kredi kampanyasına 24.000 TL kredi tutarına 20 aylık vade ile %0 faiz oranı üzerinden sahip olabilecektir. Tabloda yer alan taksit tutarları yalnızca ticari kullanım amaçlı olarak satın alınacak araçlar için geçerli olacaktır. Tabloda yer alan maliyet oranlarına tüm yasal fon ve vergiler ve ticari kullanım amaçlı kredilerde 690 TL değerinde kredi tahsis ücreti de dahil edilmiş bulunmaktadır. Tahsis ücreti ise kredi tutarına dahil edilmemiştir. Hususi kullanımlar için kredi almak isteyen kişiler yetkili Fiat bayilerini arayarak bu konuda yetkili kişiler ile görüşebilirler.

Kampanya İle İlgili Daha Fazla Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen kişilerin bu konuda yapabilecekleri üç farklı yöntem bulunuyor. Bu yollardan ilki doğrudan bir yetkili Fiat bayisine gitmek ve burada yer alan müşteri temsilcileri ile merak ve sorunlarınız paylaşmak olacaktır. Bir diğer yöntem ise Fiat resmi internet sitesine giriş yapmak ve burada yer alan kampanya ile ilgili sayfaya giriş yaparak kampanya hakkında daha fazla bilgi alma formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Gönder” seçeneğine basmak olacaktır. Bu işlemin ardından kısa bir süre sonra yetkili bir müşteri temsilcisi sizinle form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim numarası üzerinden irtibata geçecek ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Bir diğer yöntem ise Koç Fiat Kredi resmi internet sitesine giriş yapmak ve kampanya sayfasına ulaşmak olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

25.000 TL kredi fırsatını 25 aylık vade ve %0 oranında faizden yalnızca ticari amaçlı kullanım amaçlı olarak satın alacağınız araçlar üzerinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bununla birlikte bu araçlar için aylık maliyet oranı %0,22 ve yıllık maliyet oranı %2,67 olarak belirlenmiştir.

Hususi amaçlı kullanımlar için ise belirlenmiş olan kredi tutarı, aylık vade ve faiz oranı şu şekilde belirlenmiştir; 23.000 TL kredi, 23 aylık vade ve %0 faiz oranı. Bununla birlikte hususi kullanım amaçlı satın alınacak olan araçlarda aylık maliyet oranı %0,04 iken, yıllık maliyet oranı %0,53 olarak belirlenmiştir.

Tacirler yalnızca bir kere olma koşulu ile peşin bir şekilde yasal vergiler de dahil olmak üzere 690 TL tutarında, hususi kullanım amaçlı satın alınacak olan araçlara ait kredilerde ise bir defaya mahsus ve peşin olmak koşulu ile, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i yani 115 TL ve banka sigorta muamele vergisi olan kredi tahsis ücretinin %5’i yani 5.75 TL alınacaktır.

Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.