Kampanya Bulucu

Koton’dan Vodafone Kullanıcılarına Özel 25 TL İndirim!

Koton’dan muhteşem bir kampanya daha! Ülkemizdeki sayılı tekstil devlerinden biri olan Koton, kendini yurt dışında da kanıtlamış ve giderek yükselmekte olan bir markadır. Geniş bir müşteri kitlesi olan Koton, zaman zaman müşterisinin yüzünü güldüren kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar alışverişi daha hesaplı hale getirdiği için müşterinin ilgisini çekiyor ve çok tercih ediliyor. Koton’un son kampanyası ise Vodafone kullanıcılarına özel bir kampanya. Koton ile Vodafone firmalarının işbirliği ile ortaya çıkmış olan bu kampanya, yaptığınız alışverişlerde 100 TL ve üzerine 25 TL kazandırıyor. Vodafone kullanıcıları için alışverişi daha keyifli, daha avantajlı ve daha hesaplı hale getiren kampanyanın ayrıntıları aşağıdaki yazımızda.

Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

Vofafone kampanyası 15 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olan ve 15 Kasım  2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Bu kampanyaya katılmak isterseniz ilk şart aktif Vodafone kullanıcısı olmanızdır. Aktif kullanıcı ile kastedilen, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olanların dışında kalan aboneliklerdir.

Bu kampanya Koton firmasına ait diğer kampanyalar ile birleştirilemeyen ancak yapacağımız diğer alışverişlerde tekrar şifre alarak yararlanabileceğiniz bir kampanyadır.

Kampanya stok ve kontenjanlar ile sınırlıdır. Stokların veya kontenjanların dolmuş olması halinde kampanya süresi devam ediyor olsa bile, kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyaya katılmak için Vodafone yanımda veya Vodafone avantaj cepte uygulamalarını indirmeniz gerekmektedir. İndirdiginiz bu uygulamalardan alacağınız şifre ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Daha önceden alınan şifreler kampanya sona erdiği zaman geçerliliğini yitirir.

Bu kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak olan Koton firmasıdır. Bu  hizmet sağlanırken doğabilecek olan olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
Bu kampanya Koton firmasına ait başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Koton ve Vodofone firmaları kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok kolay.

Öncelikle Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulamalarından birini telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Daha sonra kampanyadan yararlanabilmeniz için gerekli olan  kampanya şifresini Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Koton kampanya sayfasından  “Kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak  alabilirsiniz. Bu şifreyi Koton’un internet sitesinden alışveriş yaptıktan sonra indirim kodu alanına girerek  kullanabilirsiniz. Bu şifreler tek kullanımlık şifrelerdir.  Ancak kampanya süresi bitene kadar yapacağınız alışverişlerinde tekrar şifre alıp, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Günde en fazla bir şifre kullanılabilir. Yani bir günde 100 lirayı geçen iki alışveriş yapmış olsanız bile aldığınız şifreyi sadece bir alışverişiniz için kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.