Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan Yeni Üyelere Özel 25 TL İndirim Kampanyası

Hangi sektör olursa olsun internet mağazaları markalar için en az maliyetli ve en karlı olan mağaza türleri. Bu hem müşteriye, hem de markaya fayda sağlıyor. Bu nedenle müşterileri online mağazalara yönlendirecek bir takım kampanyalar düzenleniyor. Yeni başlayan Koçtaş kampanyaları da bunlardan bir tanesi.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Koçtaş internet sitesine ilk defa üye olan müşteriler sadece www.koctas.com.tr adresinde geçerli olacak 25 TL’lik indirim kazanıyor. Herkesin sadece bir defa yararlanacağı bu kampanya ile ilk ürününüzü indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya internet sitesine ilk defa üye olacak olan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Daha önce en az bir defa kayıt olmuş olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece 18 yaşını doldurmuş olan kişiler için geçerlidir. 18 yaşın altında ki müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için internet sitesine ilk defa kayıt olmanız yeterlidir. Farklı mail adresi ve bilgilerle siteye birden fazla kayıt olduğunuz daha sonra tespit edilirse kampanya kapsamında verilen 25 TL’lik indirim geri alınır. Üye olduğunuzda 25 TL’lik indirim sağlayan kampanya kupon kodu size mesaj ya da mail yolu ile iletilecektir. Bu kodu kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için şuan herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu kampanyadan istedikleri zaman yararlanabilirler. Fakat Koçtaş istedikleri zaman, önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında verilen indirim kodunu 150 TL ya da daha üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz. İndirim kodu tüm ürün ve kategorilerde geçerlidir. Alışverişi yaptıktan sonra ödeme adımında ilgili yere kodu yazarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.