Koçtaş'tan Ücretsiz Kargo Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan Ücretsiz Kargo Kampanyası

İnşaat ve yapı malzemeleri satan en başarılı firmalardan olan Koçtaş, yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok imkan sunuyor. şimdi Koçtaş kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde kargo size hediye edilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu market kampanyaları ile kampanya süresi boyunca www.koctas.com.tr adresinden 1.500 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda kargo tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. Hediye kargo sadece internet sitesinden yapılan harcamalarda geçerlidir. Mağazalarda bu kampanya geçerli değildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak için internet sitesine üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, çok kısa sürede gerekli bilgileri doldurarak internet sitesine üye olabilirsiniz. Ya da Facebook hesabınız ile entegre ederek de üye olma şansınız var.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmaya ya da katılım SMS’i göndermeye gerek yoktur. İnternet sitesinden sepet tutarınız 1.500 TL’yi geçiyor ise kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Sizden kargo ücreti alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Daha önce birkaç defa uzatılan bu kampanyanın tekrar uzatılıp uzatılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişi tamamlamış olmalıdır. Kampanya tarihinin uzatılıp uzatılmadığınız www.koctas.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya internet sitesinden yapılan bütün kategori ve ürünlerde geçerlidir. Fakat toplu alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya sadece perakende alışverişlerde geçerlidir. Ayrıca ticari ve kurumsal satın alımlar da bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Koçtaş, istediği zaman, haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.